Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

13-14 серпня на Білому озері відбудеться чемпіонат Рівненської області з пляжного футболу (Положення змагань)

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 П О Л О Ж Е Н Н Я 

                 про проведення VIІІ чемпіонату Рівненської області з пляжного футболу 2016 року
 
1. МЕТА І ЗАВДАННЯ
Чемпіонат області з пляжного футболу (далі - Чемпіонат) проводиться з метою популяризації та розвитку пляжного футболу в області, виявлення найкращих команд області, організація дозвілля шанувальників футболу.
2. ТЕРМІНИ І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ
Чемпіонат проводиться 13-14 серпня 2016 року на базі РОК “Біле озеро” Володимирецького району. 
Приїзд команд 13 серпня до 10:00.
3. КЕРІВНИЦТВО ЗМАГАННЯМИ
Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням Чемпіонату здійснюють обласна федерація футболу та управління у справах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації. 
Безпосередня організація та проведення матчів Чемпіонату покладається на Комітет з пляжного футболу та Комітет з проведення змагань РОФФ. Арбітраж матчів проводять арбітри Комітету арбітрів РОФФ.
4. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ, ЗАЯВКИ
Учасниками змагань є команди районів, міст, спортивних клубів, навчальних закладів Рівненської області, які допускаються до змагань згідно заявочного листа (обов’язково з візою лікаря на кожного гравця та візою медичного закладу) за підписом керівника та тренера команди. ЗАЯВОЧНІ ЛИСТИ ПОДАЮТЬСЯ ДО РОФФ до 05.08.2016 р.
Команди-учасниці змагань до 22 липня 2016 року мають поінформувати про участь, звернувшись до РОФФ за тел./факс (0362) 62-34-06.
БЕЗ ПРАВИЛЬНО ОФОРМЛЕНИХ ЗАЯВОЧНИХ ДОКУМЕНТІВ КОМАНДИ ДО ЗМАГАНЬ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ.
Змагання командні. Склад команди – 10 футболістів віком не молодших 16 років (допускаються до гри за паспортом громадянина України або за посвідченням учасника чемпіонату/першості Рівненської області з футболу 2016 року) і 2 представники. Гравці повинні мати єдину спортивну форму та м’яч. 
Гравці зі статусом професіоналів (Прем’єр-ліга, І та ІІ ліги ПФЛ України з футболу) до змагань не допускаються. Гравці Екстра-ліги України з футзалу (МФК «Кардинал» м. Рівне) допускаються за умови наявності письмового дозволу керівництва клубу. Гравці інших областей, які не заявлені для участі в чемпіонаті/першості Рівненської області в сезоні 2016 року, до змагань не допускаються. 
5. СИСТЕМА ЗМАГАНЬ, ВИЗНАЧЕННЯ ПЕРЕМОЖЦІВ
Система проведення змагань буде визначена на нараді представників перед початком змагань. Окрема гра складається з двох таймів по 12 хв. Дозволяються зворотні заміни з числа 8 футболістів, записаних в рапорт арбітра.
Переможці у підгрупах визначаються за найбільшою кількістю очок. У випадку рівної кількості очок у двох або більше команд, зайняті місця визначаються: за результатами матчів між собою (кількість очок, різниця м’ячів, кількість забитих м’ячів); за загальною різницею забитих і пропущених м’ячів; за найбільшою кількістю забитих м’ячів; за найменшою кількістю порушень; за жеребом. У разі нічийного результату в стикових матчах переможці визначаються у серії післяматчевих пенальті. 
6. НАГОРОДЖЕННЯ
Команди-призери нагороджуються кубками і дипломами, а гравці та тренери цих команд – медалями і грамотами.
7. ФІНАНСУВАННЯ
Витрати на оплату проїзду та проживання арбітрів, компенсації за харчування арбітрам та лікарю, добові – за рахунок РОФФ.
Придбання кубків, дипломів, медалей, грамот – за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ. 
Витрати на відрядження команд на змагання (компенсація за харчування, проживання, проїзд) – за рахунок відряджуючих організацій.
8. БЕЗПЕКА ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЗМАГАНЬ. ПІДГОТОВКА СПОРТИВНИХ СПОРУД
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”: підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює головна суддівська колегія.
Власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, зобов`язаний подати до головної суддівської колегії акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: