Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

80% жителів Рівненщини підтримують реконструкцію стадіону "Авангард" +ВІДЕО

Рiвненська обласна федерацiя футболу
Левова частка жителів Рівненщини підтримує будівництво/реконструкцію головної спортивної арени області. В опитуванні телеканалу Рівне 1, що відбулося у рамках телепрограми "Без цензури", 80% респондентів ствердно відповіли на запитання щодо виділення кощтів для реконструкції.
 
Участь у телепередачі у середу 7 лютого взяв голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.
 
У прямому ефірі дозвонювачі так обгрунтовували свою позицію.
Михайло, житель Володимирецького району: 
- Відсутність стадіону в обласному центрі стримує розвиток футболу на Рівненщині. Будівництво стадіону дуже необхідне - і для того, щоб підняти футбол на Рівненщині, і для того, щоб розвивати цей вид спорту. Думаю можна залучити і обласні кошти, і спонсорські, щоб збудувати стадіон швидше.
 
Ярослав, 75 років, с.Олександрія (Рівненський район):
- Я напевно на цей стадіон уже не попаду, але повністю підтримую будівництво. Стадіон будуватиметься не для всіх - у нас є діти, майбутнє, є спортсмени, які мають займатися. Головне контролювати цільове використання грошей і будувати, будувати й будувати. Це майбутнє наших дітей!
 
Микола із м. Рівне:
- Повністю підтримую ідею будівництва і фінансування нашого стадіону, дуже вдячний, що у нас є така людина [Олексій Хахльов], яка взялася за цю справу. Це майбутнє для дітей. Будувати потрібно, але треба контролювати. і дуже слушна думка, що будувати мають місцеві будівельники. Я знаю у яких умовах зараз тренуються важкоатлети на нашому стадіоні - це жах! І вони досягають результатів. Я повністю підтримую і бажаю успіху пану Хахльову.
 
Андрій із Рівного:
- Я категорично "за" будівництво стадіону. У такому обласному центрі [як Рівне] обов`язково повинен бути стадіон! Такого не можу бути - у всіх є, а у нас немає! Мені здається, що краще було би винести стадіон за межі міста.

Василь Цинко, мешканець Рівного:
- Шановні друзі, яка може бути розмова будувати чи не будувати. Ми його [стадіон] не заберемо в Америку чи Європу. Тому будувати! 
 
Рівнянин Іван Наконечний:
- За такі непритомні кошти я проти реконструкції. Адже поруч є арени, які можна арендувати.

- Питання стадіону - це не питання однієї команди і матчу, котрий відбуватиметься щодватижні. Питання реконструкції - це питання комплексної споруди, де будуть займатися і наші видатні легкоатлети, які зараз займаються в антиумовах і при цьому виростають олімпійські призери, європейських і світових чемпіонатів. Вони заслужили, щоб мати сучасну арену для тренувань і для прославляння Рівненщини. Треба дивитися ширше на питання реконструкції, - зауважив у відповідь Олексій Хахльов.
 
Сергій із Рівного:
- Стадіон потрібен. Але ця модель застаріла - будувати треба нове.

Мешканка Здолбунівського району, що не назвала свого імені:

- Я хочу підтримати думку щодо будівництва стадіону. Я хочу бачити на ньому і матчі сільських команд.

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: