Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

9 липня відбулося засідання Виконавчого комітету РОАФ +ПРОТОКОЛ

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У четвер 9 липня 2020 року у режимі використання телекомунікаційних засобів відбулося засідання Виконавчого комітету ГС "Рівненська обласна асоціація футболу".

Члени комітету розглянули єдине питання порядку денного - щодо відновлення/початку змагань із футболу серед аматорських команд на теренах Рівненської області.

На цей час задля старту змагань не вистачає дозволу від органів державної влади і місцевого самоврядування. Саме тому члени Виконавчого комітету РОАФ ухвалили рішення про звернення до голови Рівненської ОДА, голови Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Віталія Коваля щодо надання такого дозволу.

Ознайомитися із ПРОТОКОЛОМ засідання Виконавчого комітету ГС "РОАФ" №5 від 09.07.2020 р.

Голові Рівненської обласної державної адміністрації,

Голові Комісії з питань техногенно-екологічної безпеки

та надзвичайних ситуацій Рівненської області
Ковалю В.С.

Шановний Віталію Станіславовичу,

за останній час до ГС "Рівненська обласна асоціація футболу" надійшли звернення постійних та асоційованих членів громадської спілки - районних і міських федерацій футболу - а також представників аматорських футбольних команд і клубів, що беруть участь у загальноукраїнських змаганнях із футболу щодо продовження/початку змагань із футболу й футзалу різного рівня (обласного, районного, міського) на території Рівненської області, щодо можливості приймати команди суперників на території області.

Зважаючи на послаблення карантинних обмежень, що були ухвалені Комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (протокол #38 від 07.07.2020 р.), зважаючи на послаблення обмежень, ухвалених членами Виконавчого комітету ГС "Українська асоціація футболу" (протокол #7 від 25.05.2020 р.), зважаючи на позитивну динаміку в Україні щодо перевищення кількості одужавших над кількістю тих, хто захворів на COVID-19, прошу розглянути питання й надати дозвіл на відновлення/початок на території Рівненської області змагань із футболу та футзалу серед аматорських команд, всеукраїнських змагань із футболу, у яких беруть участь футбольні команди/клуби, що базуються на території області, інших всеукраїнських змагань тощо.

Додатки:
1. Листи-звернення Дубенської міської, Дубенської районної, Рівненської міської, Рівненської районної, Здолбунівської районної, Костопільської районної, Рокитнівської районної, Острозької районної, Березнівської районної, Дубровицької районної федераційф футболу, футбольної команди "Гоща-АТО", футбольного клубу "ОДЕК" (Оржів).

2. Протокол #7 від 25.05.2020 р. Виконавчого комітету ГС "Українська асоціація футболу".

Голова
ГС "Рівненська обласна асоціація футболу"
Хахльов О.В.

  

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: