Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Інформація про розмір заявкового внеску для команд 2-ї ліги і оплату роботи арбітрів

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Сьогодні відбулося розширене засідання комітету з проведення змагань за участі представників і капітанів команд, що виступатумуть у першості 2-ї ліги області.

На початку засідання присутні хвилиною мовчання вшанували пам`ять голову науково-методичного комітету РОФФ Анатолія Дубенчука та футбольного діяча Дубенщини Аркадія Лічного, які нещодавно залишили цей світ.

Під час зустрічі у приміщенні центру Інваспорт (Рівне, вуд. Поштова 5) обговорювалися питання заявкового внеску, оплати роботи арбітрів тощо.

Зокрема, внесок для команд 2-ї ліги збільшиться до 5000 грн. Також арбітрам сплачуватимуть за роботу на матчі 400 грн, асистентам арбітра 300 грн. Зауважимо, що вказані ставки і заявковий внесок є значно меншими ніж в інших регіонах України. Для порівняння на Закарпатті, Вінничині тощо арбітри одержують більше півтисячі гривень, а внесок для команд складає вісім тисяч гривнь.

Переважна бiльшicть представникiв команд висловилися за проведення чемпioнату у двох пiдгрупах ("Пiвнiч" та "Пiвдень") з фiнальним турнipoм.

Подiбний формат проведення першостi вже був впроваджений РОФФ у сезонi 2016 poку.

Окрім цього голова Комітету арбітрів Рівненщини Микола Васюта розповів присутнім про нещодавно зміни у правилах суддівства. Відеозапис виступу п. Васюти можна переглянути на сторінці РОФФ у мережі Фейсбук. https://www.facebook.com/RivneOFF/videos/959030164248783/

Окрім цього встановлено штрафи за порушення з боку представників команд у розмірі 500 грн, повторне порушення - 1000 грн.

Також стало відомо, що команда "Водник" через відсутність фінансування з боку Національного університету водного господарства та природокористування не братиме участі у чемпіонаті.

Таким чином у другій лізі чемпіонату Рівненщини за призові місця боротимуться як мінімум 14 команд (точна кількість буде відома згодом).

Зокрема підтвердили свою участь у першості такі команди: "Полісся" (Рокитне), "Енергія" (Володимирець), "Граніт" (Томашгород), ФК "Костопіль", "Граніт" (Клесів), "Дубровиця/Зарічне", "Острог-Академія", "Експрес" (Здолбунів), "Стир" (Демидівка), "Волинь-Цемент" (Здолбунів), "Колос" (Рачин), ФК "Обарів", ФК "Полісся" (Малятин).

До складу учасників, ймовірно, увійдуть іще декілька колективів, серед яких ФК ОТГ "Клевань-Оржів", "КАМАЗ-Агро" (Острожець).

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: