Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Інформаційний звіт про засідання виконавчого комітету РОФФ

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У четвер 12 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Рівненської обласної федерації футболу. Участь у засіданні також взяли заступник голови Рівненської обласної ради Олексій Бучинський, депутат Рівненської міської ради Володимир Попик, голова Рокитнівської райдержадміністрації Микола Кушнір, президент ФК "Граніт" (Томашгород) Іван Дідок.

Під час розгляду порядку денного учасники виконкому ухвалили рішення про ребрендинг фірмового стилю організації, затвердили Дисциплінарні правила РОФФ на 2018 рік, розмір заявочних внесків, оплату роботи арбітрів.

Для виступу у Кубку регіонів ФФУ буде утворена команда нашої області, до якої увійдуть більшість гравців ФК "Граніт" (Томашгород), також команду посилять гравці з інших команд Рівненщини. Варто зауважити, що збірна Рівненської області потрапила до однієї підгрупи з командами Вінничини, Хмельничичини і Волині. Матчі нашої підгрупи заплановані на 24-25 квітня 2018 року.

Рішенням виконкому було делеговано трьох представників Рівненщини на ХХІ Конгрес Федерації футболу України - голову РОФФ Олексія Володимировича Хахльова, виконавчого директора РОФФ Олега Миколайовича Кучера та голову Сарненської районної федерації футболу Клеваку Миколу Харитоновича.

Олексій Хахльов, Олексій Бучинський, Олег Кучер, РОФФ

Також ухвалене рішення про організацію відкритого  розширеного засіданняКостопільської районної федерації футболу за участі членів виконкому РОФФ, голів усіх районних федерацій та представників влади районів Рівненщини.

Окрім цього утворена робоча група зі створення Фонду підтримки ветеранів футболу Рівненщини - до її складу увійшли голова Рівненської міської федерації футболу Валерій Гладков, член виконкому Олександр Гіль та головний спеціаліст РОФФ Олексій Гладков.

Андрій Біланчук, Петро Никорак

Найбільш дискусійним було питання про заяву футболіста Ярослава Панюка, що просив зменшити термін річної дискваліфікації. Члени виконкому вирішили залишити його заяву без розгляду, зважаючи на тяжкість завданої шкоди здоров`ю футболісту команди-суперниці.

Також багато думок членів виконкому прозвучало під час розгляду питання щодо участі команд "Садове" (Гощанський р-н) та "Полісся" (Рокитне) у змаганнях першої ліги замість команди "Случ" (Березне), що вибула з чемпіонату області. Вислухавши представників обох команд, що претендували на заміну стосовно гарантій фінансової й організаційної участі у чемпіонаті, члени виконкому ухвалили рішення розширити першу лігу області до 13 команд. 

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: