Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Інформаційний звіт про засідання виконавчого комітету РОФФ 26 липня 2018

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У четвер 26 липня у Рівному відбулося засідання виконавчого комітету Рівненської обласної федерації футболу.

Під час засідання були підбиті підсумки першого кола змагань із футболу в області - у чемпіонаті та першостях і Кубку Рівненщини, у турнірі "Шкіряний м`яч" та Дитячо-юнацькій футбольній лізі області.

Зокрема, за словами голови РОФФ Олексія Хахльова, уперше за 20 років проведення чемпіонату області у найсильнішому футбольному дивізіоні нашого краю виступають 13 команд. Розширення 1 ліги повністю себе виправдало, боротьба в чемпіонаті є дуже цікавою. Кожен тур дарує вболівальникам велику кількість забитих м’ячів (середній показник - 3,75 голи в кожному матчі), що свідчить про намагання обласних команд грати у сучасний атакувальний футбол. Про безкомпромісність боротьби також свідчить той факт, що з 78 матчів першої частини чемпіонату з нічийним підсумком завершились лише дев`ять,

Уперше в історії Рівненщини відбувся розіграш "Кубка Ліги" - найкращою командою, що зайшла найдалі у боротьбі за кубок області стала команда "Граніт" (Клесів), котра подолала три попередні стадії турніру та вибула в 1/8 фіналу поступившись оржівському "ОДЕКу".

Відповідальний за проведення чемпіонатів і першостей ДЮФЛ Рівненщини та обласних змагань на призи клубу "Шкіряний м`яч" головний спеціаліст РОФФ Олексій Гладков проінформував присутніх про результати турнірів, зауваживши що "дитяча" ліга з футболу проводилась у сезоні 2017/2018 в двох дивізіонах (вища та перша ліга) в вікових категоріях U-14 та U-16. Відповідно чемпіонами області стали ДЮСШ "Верес-2004" (Рівне) та "КДЮСШ-БЛІСП-2002" (Березне), а переможцями першостей - "Січ" (Радивилівський район) та ДЮСШ (Козин) відповідно.

Турніри на призи клубу "Шкір`яний мяч" в області проводились у 4-х вікових групах серед хлопців (U-11, U-12, U-13, U-14) і в 2-х серед дівчат. У сезоні, що завершився, серед школярів тричі перемогла команда НВК 26 (Рівне) і одного разу перемогу святкували юні футболісти з Дубенського району (U-12). До Всеукраїнського фіналу, який відбудеться 27-29 серпня у м. Нова Каховка, пробилась команда НВК 26 (U-14). У змаганнях юних футболісток серед молодших дівчат перемогли вихованки Дубровицького району, а серед старших - Гощанські дівчата.

Під час розгляду питання стосовно ситуації з арбітражем у матчах чемпіонату, першостей та кубку області голова обласного комітету арбітрів Микола Васюта повідомив, що нині певна кількість арбітрів залишила межі України, тож виникають певні труднощі з призначенням суддів для обслуговування матчів. Після тривалої дискусії щодо цього питання порядку денного, у якій взяли участь представники команд, футбольної громадськості та члени виконкому, останні вирішили звернутися з пропозицією до обласного комітету арбітрів стосовно вивчення питання призначення арбітрів і спостерігачів шляхом жеребкування. Окрім цього комітету доручено організувати семінари-навчання для футболістів, представників команд 1-ї і 2-ї ліг.

Розглядаючи наступне питання порядку денного про утворення за ініціативи голови РОФФ Олексія Хахльова Фонду підтримки ветеранів футболу Рівненської області член робочої групи Валерій Гладков повідомив присутнім, що утворення такої структури підтримала більшість опитаних ветеранів футболу області. Валерій Гладков також зауважив, що організація буде незалежною. Голова РОФФ доручив раднику Володимиру Гребьонкіну надати допомогу у проведенні юридичних дій для реєстрації фонду.

Також члени виконкому включили до складу громадської спілки «Рівненська обласна федерація футболу» товариство «Народний футбольний клуб «Верес-Рівне» - генеральний деректор Євген Донцов зокрема повідомив членам виконкому, що 100% акцій товариства належить Громадській спілці "Рівненський футбольний клуб Верес Рівне", яка зареєстрована на території Рівненщини - у м. Рівне, на вулиці Симона Петлюри 35.

На засіданні також було розглянута пропозиція Комітету зв`язків зі ЗМІ щодо розміщення із наступного сезону на матчах символіки РОФФ (виготовлена за рахунок РОФФ). Окрім цього розглянуто пропозицію щодо запровадження штрафних санкцій для команд першої ліги, що не надають або надають невчасно відео з матчів.

Виконавчий директор РОФФ Олег Кучер повідомив присутнім на засіданні про недоцільність проведення перехідних матчів для обміну команд між першою і другою лігами Рівненщини. Також Кучер О.М. навів статистику щодо одержання командами упродовж одного матчу 5 і більше жовтих карток і наголосив на замалому розмірі штрафу – у 100 грн - для команди й запропонував збільшити розмір штрафу до 500 грн. Члени виконавчого комітету підтримали пропозицію щодо скасування перехідних матчів, а от розмір штрафу за жовті картки залишили незмінним.

Обмін думками виник під час розгляду звернення Асоціації футзалу Рівненської області щодо бажання проводити цією структурою чемпіонату м. Рівне та Кубку міського голови з футзалу, котрі нині організовує Рівненська міська федерація футболу. На переконання керівника згаданої асоціації Дениса Пашкевича доцільним є передати проведення цих турнірів під егіду АФР області. У свою чергу керівник РМФФ Валерій Гладков повідомив присутнім, що міська влада делегувала право на проведення турнірів саме очолюваної ним організації. Зваживши аргументи сторін, члени виконкому вирішили на цей момент не змінювати структуру, що організовує згадані у зверненні турніри, і водночас делегували Асоціації футзалу області повноваження організовувати обласні змагання з цього виду спорту на теренах Рівненщини.

Щодо останнього питання порядку денного голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов проінформував присутніх про реконструкцію стадіону "Авангард" (Рівне) та будівництво штучного поля.

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: