Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Андрій Павелко: П`ять років розвитку футболу в умовах війни

Рiвненська обласна федерацiя футболу

П`ять років тому, 6 березня 2015 року, на XVII Конгресі національної асоціації Андрія Павелка абсолютною більшістю голосів (122 голоси «за» із 137-ми присутніх делегатів) було обрано президентом.

За час, що минув, нова управлінська команда, яку Андрій Павелко сформував після свого обрання, зробила немало для того, щоб ми всі пишалися українським футболом. Принаймні, у лютому 2019-го на Конгресі УЄФА в Римі Андрія Павелка було обрано до оновленого Виконкому УЄФА. Отже, можна говорити про те, що його робота та робота сформованої ним команди на чолі УАФ була визнана європейською футбольною спільнотою.

«Я хотів би ще раз подякувати нашим легендарним володарям «Золотого м`яча» Олегу Блохіну, Ігорю Бєланову, Андрію Шевченку, а також голові НОК України Сергію Бубці, які прилетіли тоді до Рима, аби підтримати мене. Це в тому числі був і знак для моїх недоброзичливців. Адже мене персонально підтримали люди, які писали славу не тільки українського футболу, але й українського спорту загалом. Я їм дуже вдячний! А для європейської футбольної сім`ї це був сигнал, як до мене ставляться в Україні легенди нашого спорту. І це, у свою чергу, говорить про єдність нашої футбольної родини та підтримку тих реформ і перетворень, які ми проводимо», — згадує зараз президент Української асоціації футболу Андрій Павелко.

А серед рішень, які приймалися керівництвом Української асоціації футболу за останні п’ять років, варто виокремити наступні.

Упроваджена програма реконструкції футбольної інфраструктури в Україні. Для реалізації футбольного «плану Маршалла» за кошти УАФ неподалік Києва був побудований завод із виробництва сучасного синтетичного покриття.

«Приймаючи рішення про будівництво заводу «ФФУ Продакшн», ми розуміли, що він повинен випускати якісне, краще у світі покриття, яке здатне витримувати інтенсивні навантаження. Зрозуміло, що в такому випадку ціна цього покриття буде відрізнятися від дешевих аналогів. Раніше в Україні вже будували майданчики з дешевою синтетикою. Використовували при цьому й бюджетні гроші, і гроші УЄФА. І де вони?

Наша команда, що прийшла до керівництва українським футболом у 2015 році, могла сказати: «У країні війна, нам не до будівництва стадіонів і майданчиків». І навряд чи хтось нам дорікнув би в такій ситуації за бездіяльність.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: