Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Члени виконкому РОФФ закликали депутатів Рівнеради затвердити Програму розвитку футболу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Сьогодні під час засідання виконавчого комітету Рівненської обласної федерації футболу учасники ухвалили звернення міського голови Рівного Володимира Хомка та депутатів Рівнеради щодо підтримки проекту "Програми розвитку футболу у м. Рівне на 2018-2022 рр."


ЗВЕРНЕННЯ

Рівненська обласна федерація футболу висловлює вам слова вдячності за співпрацю і допомогу у розвитку галузі футболу. Нині ми звертаємося до вас із закликом продовжити поглиблювати нашу плідну взаємодію і найближчого засідання сесії Рівненської міської ради ухвалити "Програму розвитку футболу у м.Рівне на 2018-2022 рр.". Ми переконані, що цей документ посприяє втіленню і запровадженню у Рівному усіх позитивних ефектів, що несе "гра мільйонів" – психо-емоційна терапія, профілактика захворювань, фізичний розвиток особистості, видовищність тощо.

У проекті програми зроблено акцент на розвиток дитячо-юнацького футболу – це дозволить виховувати і розвивати у наших дітях лідерські здібності, навички командної і групової взаємодії, здійснювати профілактику захворювань, що спричинюються способом життя сучасної дитини, яка багато часу проводить за партою, за взаємодією з різноманітними електронними пристроями.

Реалізація програми суттєво вплине і на розвиток спортивної, зокрема футбольної, інфраструктури у місті. Рівне є обласним центром, у якому щороку відбувається багато обласних і міжобласних турнірів та змагань, щотижня відбуваються етапи змагань серед дітей, підлітків, юнаків, дорослих. На жаль, на цей момент усе це відбувається у далеко некращих умовах.

Закликаємо вас подбати про майбутнє наших дітей та усіх мешканців міста. В останні роки спостерігаємо за пожвавленням інтересу рівнян до спортивних заходів, зокрема й футбольних. Сподіваємося на вашу конструктивну позицію під час найближчого сесійного засідання.

Звернення Рівненська обласна федерація футболу, Програма розвитку футолу у м. Рівне 2018-2022

Звернення Рівненська обласна федерація футболу, Програма розвитку футолу у м. Рівне 2018-2022

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: