Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Дитячо-юнацькі спортивні школи Рівненщини одержали футбольні м`ячі

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Рівненська обласна федерація футболу продовжує розподіляти м`ячі, котрі одержала від Федерації футболу України. Футбольна громада Рівненщини рекомендували надати м`ячі дитячим командам та дитячо-юнацьким спортивним школам. Це рішення підтримали й члени виконкому РОФФ.

- Упевнений, що ці м`ячі посприяють розвитку дитячого футболу на теренах нашої області. Це дуже правильне рішення громади. Власне ми вже виконуємо доручення громади й передаємо м`ячі для вихованців дитячо-юнацьких шкіл, дитячих команд, що беруть участь у змаганнях, - сказав голова РОФФ Олексій Хахльов.

Нині м`ячі уже одержали ДЮСШ м. Острог, ДЮСШ "Верес" (Рівне), комунальне підприємство "Центр спорту Рівненського району", ДЮСШ Гощанського району, Рівненський регіональний центр фізичної культури та спорту інвалідів "Інваспорт" та інші. У вівторок 13 березня головний спеціаліст РОФФ Олексій Гладков і радник голови Володимир Гребьонкін передали м`ячі для ДЮСШ м. Вараш, ДЮСШ Ізотоп-РАЕС, ДЮСШ смт. Володимирець, районної ДЮСШ "Колос" (Сарни).

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: