Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

До Рівного на дитячий турнір завітає команда з Польщі

Рiвненська обласна федерацiя футболу

З нагоди святкування Дня Незалежності у Рівному відбудеться вже традиційний, тринадцятий обласний турнір з футболу присвячений пам`яті тренера СДЮШОР "Верес" Юрія Шморгуна. Цього разу за перемогу боротимуться команди складені з юнаків 2002-2003 років народження. Виконком РОФФ затвердив регламент змагань, і запрошує команди взяти участь у турнірі. 

З А Т В Е Р Д Ж У Ю:                                                                    
Голова Рівненської обласної                                        
федерації футболу                                                         
                                                                                        
            __________________ О.Хахльов                                 
 
 
 
 
 
 
Р Е Г Л А М Е Н Т
 
про проведення ХІІІ відкритого обласного турніру з футболу
серед юнаків 2002 – 2003 р.н. присвяченого пам’яті тренера
СДЮШОР “Верес” Юрія Шморгуна
та з нагоди Дня незалежності  України.
 
 
 
 
Мета і завдання
Змагання проводяться з метою підвищення майстерності юних футболістів, їх активному відпочинку та підготовки до офіційних змагань, підтримання дружніх стосунків і спортивних зв’язків серед країн-сусідів, а також вшанування пам’яті тренера СДЮШОР «Верес» Юрія Шморгуна.
Місце і терміни проведення турніру
Турнір відбудеться 21-23 серпня 2015 року в м. Рівне Матчі проводитимуться на стадіонах
м.Рівне Приїзд команд 21 серпня до 11:00, за адресою  м Рівне, вулиця  Замкова, 34, стадіон «Авангард».
 
Учасники
Склад команди – 18 футболістів + 2 тренери. Допускаються футболісти 2002-2003 рр,н. Кожен гравець повинен мати довідку з місця проживання або учнівський квиток з фотографією, завірений керівництвом і свідоцтво про народження, які разом із поіменною заявкою, завіреною лікарем і керівником відряджуючої організації, подають в мандатну комісію до початку турніру. Гравці команди повинні мати єдину спортивну форму та м’яч.
До участі в турнірі запрошені команди: ДЮСШ «Верес» (Рівне), юнацькі футбольні команди Львова, Житомира, Тернополя, Луцька, Костополя,  республіки Польща та інші.
 
Умови проведення змагань та визначення переможців
Команди розподіляються на дві підгрупи А і Б, де грають за коловою системою в одне коло. Тривалість однієї гри в підгрупах: 2 тайми по 30 хв.
Переможці в підгрупах визначаються за найбільшою кількістю очок (перемога – 3, нічия – 1, поразка – 0), далі за найбільшою кількістю перемог, кращою різницею забитих і пропущених м’ячів, більшою кількістю забитих м’ячів.
У випадку рівності цих показників у двох або більше команд перевагу отримують команди, які у матчах між собою (що конкурують) мають кращі показники:
а) більша кількість набраних очок;
б) більша кількість перемог;
в) більша різниця забитих і пропущених м’ячів;
г) більша кількість забитих м’ячів.
За рівності і цих показників, місця команд визначаються за найменшою кількістю порушень (жовті й червоні картки), а потім жеребом.
У  стикових матчах за 1-2, 3-4, 5-6, 7-8 місця переможці визначаються за кубковою системою (у разі нічиї в основний час зразу пробиваються 11-метрові удари).
Команда-учасниця вносить заявочний внесок в розмірі – 300 гривень.
Дисциплінарні санкції
За два попередження гравець пропускає одну  наступну гру. За вилучення – дискваліфікація, термін якої вирішує головна суддівська колегія.
 
Керівництво змаганнями. Арбітраж
Загальне керівництво змаганнями здійснює Рівненська обласна федерація футболу спільно з управлінням усправах молоді та спорту Рівненської облдержадміністрації. Безпосереднє проведення матчів турніру покладається на Комітет дитячо-юнацького футболу РОФФ та головну суддівську колегію, яку призначає  та затверджує РОФФ.
 
Нагородження
Команда-переможець турніру та команди-призери (ІІ-ІІІ місця) нагороджуються кубками та дипломами. Гравці та тренери цих команд нагороджуються медалями та грамотами. Кращі гравці турніру (воротар, захисник, півзахисник, нападаючий) нагороджуються пам’ятними призами та дипломами.
 
Фінансування
Витрати на відрядження команд (проїзд і добові в дорозі, харчування, проживання, заявочний внесок) – за рахунок відряджуючих організацій.
Проживання і харчування команди з Польщі – за рахунок приймаючої сторони.
Придбання кубків, дипломів, медалей та грамот за рахунок бюджетних коштів наданих РОФФ
Компенсаційні витрати на харчування арбітрів, лікаря, придбання пам’ятних призів і дипломів кращим гравцям - за рахунок РОФФ.
Оренда спортспоруд - за рахунок заявочних внесків.
 
Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”: підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;  контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює головна суддійська колегія.
Власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, зобов`язаний подати до головної суддівської колегії акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.
             
Дане положення є офіційним викликом на змагання.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: