Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

До уваги тренерів, у яких завершується термін дії ліцензії "С"-диплому ФФУ

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Рівненська обласна федерація футболу запрошує тренерів, у котрих завершується термін дії "С"-диплому ФФУ подати свої заяви на участь в програмі стосовно продовження терміну дії "С" ліцензії ФФУ.

Заяви просимо відсилати на ел. пошту РОФФ: rioff@ukr.net, або факсом: (0362) 62-34-06    

Програма щодо продовження терміну дії «С» ліцензії ФФУ затверджена Виконкомом федерації футболу України 21.12.2016 року. Програма призначена для підвищення кваліфікації тренерів дитячо-юнацьких та аматорських команд в регіональних федераціях футболу на рівні «С»-диплому ФФУ. Мета – підвищення кваліфікації тренерів масового футболу України. Дана програма розроблена, відповідно до вимог Хартії масового футболу УЄФА та Тренерської конвенції УЄФА (редакція 2015 р.) про взаємне визнання тренерських кваліфікацій та є її невід’ємною частиною.

Реалізація програми передбачає вирішення наступних завдань:

1. Отримання слухачами нової інформації з питань теорії і практики футболу.

2. Формування у слухачів уміння управляти навчально-тренувальним процесом у відповідності з сучасними тенденціями розвитку футболу.

3. Формування навичок практичної діяльності тренера.

Програма складається з двох розділів: 1. Теоретичний розділ – 10 годин. 2. Практичний розділ – 8 годин.

Навчальна робота проводиться у формі лекційних, методичних, практичних, семінарських занять, круглого столу, самостійної роботи. На лекціях повідомляються основні теоретичні відомості, представлені у програмі занять. На методичних заняттях конкретизуються матеріали лекційних занять. На практичних заняттях поглиблюються знання і вдосконалюються вміння щодо побудови навчально- тренувальних занять. На семінарських заняттях поглиблюються знання і формуються вміння і навички побудови навчально- тренувального процесу з використанням інформаційно-комунікаційних технологій. Під час круглого столу обговорюються питання щодо проблем підготовки юних футболістів та шляхи їх вирішення, здійснюється обмін досвідом з названої проблеми. Самостійна робота слухачів передбачає вивчення програмного матеріалу з навчальних посібників і додаткових джерел, представлених у рекомендованій літературі та інтернет сайтах.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: