Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Дубенська влада усіляко сприяє розвитку футболу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Cитуація, що склалася минулого року щодо виступів команд із Дубного й району на обласному рівні донедавна викликала певні занепокоєння. Однак уже з цього сезону є всі підстави вважати, що Дубенщина минає кризовий період.

Цьогоріч до першості Рівненщини з футболу серед команд другої ліги заявляється "Імпульс". Футболісти цієї команди візьмуть участь у розіграші Кубка області. Разом із ними за головний футбольний трофей Рівненщини виявила бажання поборотися іще одна команда - футбольний центр "Дубно".

- На рівні області дубенські команди будуть грати. Дубенська влада зробить усе, щоб ці слова підкріпилися конкретними справами, - запевнює міський голова Дубного Василь Антонюк.

Позитивну тенденцію щодо розвитку футболу на теренах Дубенського району та області відзначає і голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов.

- Це іще один позитивний приклад взаємодії влади і громади задля розвитку футболу на Дубенщині, Рівненщині вцілому. Ми зустрілися із Василем Михайловичем, поспілкувалися й нині бачимо результат - одна команда заявляється у другу лігу області, а іще одна братиме участь у розіграші Кубка Рівненщини. До всього пан Василь дуже багато зараз робить для поліпшення футбольної інфраструктури. Сподіваюсь, що представники бізнесу оцінять таку успішну співпрацю й теж активно долучатимуться до підтримки команд на Дубенщині та усієї Рівненщини, - сказав Олексій Хахльов

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: