Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

ФФУ організувала стартовий тренінг волонтерів фіналів Ліги Чемпіонів 2017/18

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Понад 400 волонтерів відвідали першу офіційну зустріч волонтерської родини, яка вже за п’ять днів розпочне свою роботу на локаціях, присвячених проведенню фіналів Ліги чемпіонів.

Керівник волонтерської програми Оксана Лесик розповіла про те, що провести фінали Ліги чемпіонів у Києві допомагатимуть 507 волонтерів із 27-ми країн світу. Майже половина з них — молоді люди у віці від 18-ти до 24-х років. 56% уже брали участь у волонтерських програмах спортивних подій, тож мають відповідний досвід проведення змагань на найвищому рівні.

До вирішальних матчів жіночої та чоловічої Ліги чемпіонів, які відбудуться 24-го та 26 травня відповідно, залишилося менше трьох тижнів. Керівник організаційного комітету від України Андрій Бондаренко переконаний, що Київ упорається з навантаженням, і неабияк допоможуть у цьому саме волонтери: «Наша команда велика. Без вас така подія не відбудеться, саме ви допоможете і покажете, що наша країна гостинна і привітна. Я впевнений, що разом нам вдасться провести фінали на найвищому рівні».

UEFA Champions League Finals 2018 Volunteers Kick-Off Training

Крім того, привітати та відзначити внесок волонтерів у загальний успіх України як господаря фіналів Ліги чемпіонів прийшли легенди українського футболу — Олег Протасов та Олександр Головко.

— Наші люди люблять і гостинно приймають представників будь-якої нації. Фінали Ліги чемпіонів — велика подія для всієї планети, усі погляди будуть прикуті до Києва. Волонтери перші, хто демонструватиме нашу гостинність. Саме від вас залежить, як подію оцінять зі сторони. Бажаю отримати задоволення від наступних кількох тижнів, — зазначив Олег Протасов.

А Олександр Головко згадав, як майже дістався фіналу Ліги чемпіонів 1999 року, але на шляху «Динамо» стала німецька «Баварія».

— 20 років минуло з того часу, коли наша команда зупинилася за крок від фіналу. Можу сказати, що той сезон — це найкращі емоції в житті. Добре, що «Баварія» не приїде (усміхається). Саме ви зробите цей фінал дійсно найкращим, тому бажаю вам наснаги й сил, — сказав головний тренер молодіжної збірної України.

На тренінгу також був установлений фотобокс, у якому кожен бажаючий міг зробити фото на згадку з офіційним хештегом волонтерів — #JoinTheChampions.

Окрім того, в ході презентації волонтерської програми найкмітливіші з тих, хто відповідав на запитання у спеціальному квізі, отримували подарунки від ФФУ та УЄФА.

Відмітимо, що у волонтерській програмі беруть участь і представники Рівненщини - зокрема працівники менеджменту рівненського "Вереса".

Директор із розвитку Юрій Сєбов та керівник програми волонтерів Оксана Лесик

Юрій Сєбов, Оксана Лесик

 

Головне фото з особистої сторінки Юрія Сєбова

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: