Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Фінал Кубку Рівненської області з футболу 2020 відбудеться у Смизі

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Фінальний матч Кубку Рівненської області з футболу 2020 р. відбудеться 14 жовтня у смт Смига Дубенського району на стадіоні "Меблевик". Таке рішення минулого тижня ухвалили члени Виконавчого комітету Рівненської обласної асоціації футболу.

Комітет із проведення змагань розглядав декілька варіантів щодо місця проведення фінального поєдинку зокрема стадіони с. Малинськ, м. Рівне, смт Смига, смт Млинів тощо.

- Якісних полів, нейтральних, на яких можна було би провести матч не надто багато. Дуже хотіли організувати фінал на полі у Малинську - однак, на жаль, поле у незадовільному стані. Розглядали варіанти зіграти на "водніку" в Рівному або на "Колосі" у Млинові, але ці стадіони орендує "Верес" і також там грають місцеві команди, що беруть участь у чемпіонатах ветеранів та першої ліги. Обговорювали іще деякі варіанти щодо місць проведення, але зважали і на регіональні карантинні особливості і на стан полів і врешті вирішили рекомендувати Виконкому смизький "Меблевик", - коментує член Комітету з проведення змагань РОАФ Володимир Гребьонкін.

У результаті інспекції споруд та перемовин із їх власниками та експлуатантами було ухвалене рішення рекомендувати Виконавчому комітету затвердити місце проведення у смт Смига на стадіоні "Меблевик".

У фіналі за трофей боротимуться минулорічний і багаторазовий володар цього трофею клуб "ОДЕК" (Оржів) та учасник другої ліги клуб "Зарічне" із одноіменного селища міського типу. Матч заплановано розпочати 14 жовтня о 14:00.

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: