Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

ФК "РІВНЕ АТО" - віце-чемпіони "Ліги учасників АТО - "Захід"!

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Цілий "осінній сезон" представники Рівненщини - ФК "Рівне-АТО" та команда військовослужбовців м. Вараш виступали у "Лізі учасників АТО" (група "Захід"). Рівненські військові-футболісти продемонстрували протягом турнірної боротьби неабияку "жагу до перемоги" і вибороли у своїй групі високе 2 місце, лиш одним пунктом поступившись переможцям.

 Сезон осінь — 2016 року
1. ФК «ЛЕГІОН» (НАСВ ЗСУ) 10 турів — 24 очок
2. ФК «РІВНЕ АТО» 10 — 23
3. ФК «Західний Кордон» (ДПСУ) 10 — 18
4. ФК «ТЕРНОПІЛЬ АТО» 10 — 13
5. ФК «5-й Батальйон НГУ» 10 — 5
6. ФК «ЗТУ ВСП» (ЗСУ) 10 — 1

Вітаємо побратимів за якісно проведений Чемпіонат!
Від імені Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!» та Федерації Футболу учасників АТО окремо хочемо подякувати, Патріоту України та Патріоту Футболу, МАРКЕВИЧУ Мирону Богдановичу за активну допомогу в організації та проведенні регулярного Чемпіонату з футболу серед команд «Ліги учасників АТО» «ЗАХІД».

Навесні цього року Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ» заснувало та організувало Єдину в Україні Футбольну Лігу учасників АТО. Провівши перший сезон на високому рівні, організатор вирішив не зупинятися на досягнутому, і продовжити робити цю об’єднуючу справу. Та бажаючих приймати участь виявилося настільки багато, що масштаби Ліги розширилися з одного, Київського регіону, і аж на всю Україну. Так з’явилась Федерація Футболу Учасників АТО, яку заснувала Громадська Спілка «Всеукраїнське Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!». Підтримати нашу ініціативу ми звернулися до Федерації Футболу України. І от сьогодні Організатором цього чемпіонату є новостворена ФЕДЕРАЦІЯ ФУТБОЛУ УЧАСНИКІВ АТО, за підтримки Федерації Футболу України, за що ми всі їм дуже вдячні.

За результатами змагань до фінальної частини регулярного Чемпіонату серед команд Ліги учасників АТО на КУБОК ГЕРОЇВ АТО сезону осінь 2016 року, що відбудеться 01-04 грудня 2016 року на НТБ Динамо «Київ» в Кончf Заспі від Ліги учасників АТО «ЗАХІД» проходять наступні команди:
1. ФК «ЛЕГІОН» (НАСВ ЗСУ) 10 турів — 24 очок
2. ФК «РІВНЕ АТО» 10 — 23
3. ФК «Західний Кордон» (ДПСУ) 10 — 18 (як краще третє місце серед команд ЛІги учасників АТО)
Переможців Ліги «Захід» чекаємо в Києві 01 грудня.
Іншими командам Ліги «Захід» кажемо до зустрічі в наступному сезоні весна — 2017 року, що стартує на початку квітня 2017 року.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: