Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Футбольні спеціалісти Рівненщини сьогодні одержали дипломи ліцензії "С"

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Сьогодні відбулося вручення дипломів ліцензії "С" слухачам курсів, організованих Рівненською обласною федерацією футболу.

- Приємно, що наша футбольна сім`я одержала якісне професійне поповнення. Маю сподівання, що нинішні дипломовані спеціалісти продовжать особистий тренерський розвиток​ і незабаром одержать дипломи інших ліцензій. Також закликаю зголошуватися на участь у наступному наборі групи - разом ми зможемо запроваджувати нові підходи задля розвитку футболу Рівненщини. Упевнений, що проведений на високому рівні фінал Ліги Чемпіонів, організацію якого оцінили керівники світових футбольних структур, є поштовхом для всього українського футболу і, зокрема, нашого краю, - сказав під час вручення голова Рівненської обласної федерації футболу Олексій Хахльов. 

Для охочих взяти участь у цьогорічному навчанні пропонуємо заповнити форму ПОПЕРЕДНЬОЇ РЕЄСТРАЦІЇ. Вартість навчання залежить від кількості учасників (орієнтовно 1500-2000 грн). Сесії, що складаються з теоретичних і практичних занять й тривають 5 днів, розпочнуться орієнтовно восени 2018 року.

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: