Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

ХІХ Меморіал Володимира Шморгуна виграв «ОДЕК»

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 Цьогорічний турнір пройшов у цікавій боротьбі, цьому посприяв і новий формат його проведення, що передбачав очні зустрічі усіх рівних за класом команд. До того ж, фаворитам прийшлося «викладуватись» практично у всіх матчах, адже вже з перших турів треба було враховувати фактор здобуття «золотих» очок.

В результаті, перед фінальним турніром головними претендентами на загальну перемогу були минулорічний чемпіон області «ОДЕК» та переможець міського зимового турніру-2015 ФК Малинськ. У фінальній «пульці» оржівці втратили очки тільки в протистоянні з кузнецовськими «атомниками» (1:1), а ФК Малинськ, в свою чергу не зміг здобути жодної перемоги на фінішній прямій: дві нічиї з представниками гощанського району (0:0 з Садовим і 1:1 з Гощею) та поразка у вирішальному матчі за перше місце прямому конкуренту (1:3).

Підсумки традиційних обласних змагань можна вважати цілком прогнозованими: на виду були команди, котрі почали змагальний процес ще у січні місяці, у заключному відрізку турніру відчутно додав «ОДЕК», який заслужено здобув почесний трофей. Високі амбіції підтвердили команди Малинська і Садового, натомість «Ізотоп-РАЕС», ФК Гоща та «Маяк» хоч і розглядали Меморіал як головну репетицію перед «літньою» боротьбою, однак напевно головні козирі приховали на старт чемпіонату.

 

Підсумкове становище команд у фінальному турнірі:

1.   ОДЕК – 13 очок (різниця м’ячів 11-4), 2. ФК Малинськ – 8 (10-4), 3. ФК Садове – 8 (9-4), 4. Ізотоп-РАЕС – 5 (5-9), 5. ФК Гоща – 5 (5-5), 6. Маяк – 1 (2-16).  

 

Кращий гравець турніру – Роман Савицький (ОДЕК)

Кращий нападник турніру – Віктор Газицький (ОДЕК)

Кращий півзахисник турніру – Степан Кошка (Ізотоп)

Кращий захисник турніру – Олександр Гергелюк (Малинськ)

Кращий воротар турніру – Андрій Мозеров (Садове)

 

Підготував О.Гладков. Фото В.Штундер.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: