Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Хто стане новим тренером НК "Верес" (Рівне) - стане відомо у грудні

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Про це докладно розповів голова Рівненської обласної федерації футболу, президент НК «Верес» Олексій Хахльов для читачів газети «Український футбол»:

«Спершу хотів би подякувати Олегу Луткову за ту роботу, яку він провів за цей час, очолюючи «Верес». Він очолив клуб у той момент, коли лише формувалася сама команда, в доволі прискореному порядку. Ми активно працювали на трансферному ринку, бажаючи якомога краще посилити команду. Це були непрості часи, але, на моє переконання, нам усе ж удалося сформувати колектив, збудувати команду й досягти, як для новачка другої ліги, досить пристойних результатів. Першу половину сезону ми завершили на третьому місці в таблиці, за що Олегу Анатолійовичу окрема подяка від мене, керівництва клубу, членів клубу та Рівненської області загалом. Уважаю, він написав гарну сторінку в історії команди. Стосовно питання припинення його роботи у «Вересі», то ситуація така: це було обопільне рішення. Олег Анатолійович послався на сімейні проблеми, про які, на мою думку, було толерантно не розпитувати. Ми як джентльмени потиснули один одному руки. Пан Лутков — фахівець високого рівня, який пройшов солідну школу. Ми вдячні, що в досить відповідальний момент він простягнув руку допомоги «Вересу», внаслідок чого наш клуб нині перебуває в трійці лідерів чемпіонату. Щиро бажаю йому успіхів у подальшій тренерській кар’єрі.
Скажу навіть більше: ще півроку тому ми просто мріяли про такий результат. Ставлячи перед собою найвище завдання - вихід до першої ліги, - ми розуміли, що, як новачки, будемо зіштовхуватись із різноманітними проблемними питаннями на шляху до цього результату. Сьогодні цей глобальний успіх складається з таких маленьких цеглинок, із яких і будується своєрідна фортеця рівненського футболу на українській мапі. Кожен член клубу «Верес», ті хлопці, які приходять до команди й наснажуються ідеєю створення народного клубу, глядачі, які за статистикою є лідерами за відвідуваністю в першій і другій лігах, — вони якраз і є тією надважливою складовою. Окремо хотів би відзначити наших фантастичних ультрас, які сповідують ідеї патріотизму й несуть ідеї історичної пам’яті в болільницькі маси. Адже ми, як Батьківщина УПА, в червоно-чорних кольорах маємо й усю символіку клубу. Маємо чудові перформанси, які відбуваються з ушануванням наших історичних героїв, зокрема, Ніла Хасевича, Уласа Самчука, Тараса Бульбу-Боровця та інших. Це складові, які не просто виокремлюють Народний клуб «Верес». Це підстави вважати, що ми рухаємося, розвиваємося у висхідній динаміці.
Зрозуміло, займаємося питанням пошуку нового тренера. Мушу сказати, що на сьогодні вирішувати це питання вже легше. За ці півроку існування клубу «Верес» - із моменту отримання атестату для участі в другій лізі (за що окремо хотів би подякувати Андрію Васильовичу Павелку й усім членам Виконкому, які одностайно підтримали цю ідею) й донині - наш клуб заробив хорошу репутацію. Це і своєчасна виплата заробітної платні й виплата премій, що в нашому футбольному сьогоденні є певним показником стабільності. Це, як уже сказав, і чудова атмосфера на наших домашніх матчах. Усе це разом приваблює фахівців. Нам набагато легше сьогодні проводити перемовини. Зараз уже можна навіть похвалитися чергою тренерів, які би хотіли проявити себе саме в народному клубі «Верес». У моїй електронній скриньці вже є кілька резюме від різних тренерів. Ми не називаємо імена свідомо, щоби нікого не виокремлювати й не ображати. У нас в календарі стоїть чітке завдання: визначитися до першого грудня з новим головним тренером і тренерським штабом. Уже після цього буде офіційне представлення, після якого розпочнеться підготовка до участі в першій лізі. Зважаючи на те, що перерва влітку буде нетривалою, команду для першої ліги потрібно формувати в найближче зимове міжсезоння.
Нині ведемо пошук тренера, який би поділяв філософію клубу. Але, найперше, для нас футбольний матч - це видовище. Домашні матчі - епіцентр життя народного клубу «Верес». Саме тому видовище - це основна задача для тренера. Аби фахівець демонстрував не тільки результат у вигляді перемог і виходу до першої ліги, а й паралельно із цим не менш визначальним бачив і момент якості гри команди. Це має бути однозначно атакувальний футбол, який, попри результат на таб¬ло, буде направлений на те, щоби дарувати свято глядачам.»
За матеріалами газети «Український футбол». Опубліковано у інформаційних цілях.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: