Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

КДЮСШ (Радивилів) виграли І лігу ДЮФЛРО U-16

Рiвненська обласна федерацiя футболу

25-26 червня у Клевані, Млинові і Гощі проходили матчі фінального етапу першості Рівненської області з футболу серед команд Дитячо-юнацької футбольної ліги Рівненської області (вікова категорія 1999-2000 р.н.). В перший день змагань у фінальних підгрупах визначались найсильніші команди, котрі наступного дня мали розіграти між собою І-ІІІ місця.

Таким чином, у Млинові вихованці місцевого ДЮСШ стали найкращими, не залишивши шансів здолбунівській «Гімназії», острожецькому «КАМАЗіку» і рокитнівському ДЮСШ. Натомість в Гощі у принциповій боротьбі команда КДЮСШ (Радивилів) стала першою (6 очок), залишивши позаду команди ДЮСШ з Гощі, Зарічного (по 4 очки) і Костополя (3). І нарешті, у Клевані путівку до вирішальної стадії першості виборов «ОДЕК-Рівненський район», котрий в боротьбі за вихід у «трійку найкращих» здолав дубенський «Спартак» (2:0). Слід відмітити той факт, що попри попередні запевнення на матчі фінального етапу до Клеваня не зявилась команда ДЮСШ з Корця.    

26 червня на футбольному полі в смт Клевань найкращими виявились юні гравці з Радивилова: вони обіграли ДЮСШ (Млинів) – 3:1 та «ОДЕК-Рівненський район» - 1:0. Срібні медалі дістались млинівчанам, які перемогли представників Рівненського району – 1:0.   

І місце – КДЮСШ Радивилів (тренер Андрій Мельник)

ІІ місце – ДЮСШ Млинів (тренер Леонід Гоч)

ІІІ місце – «ОДЕК-Рівненський район» (тренери Микола Скляр і Сергій Гвоздь)

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: