Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Керівники РОФФ прийняли участь у Всеукраїнському форумі концепції розвитку футболу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

31 травня в Хмельницькому голова РОФФ Олексій Хахльов, перший заступник голови Володимир Поліщук та виконавчий директор Олег Кучер прийняли участь  у обговоренні концепції розвитку футболу в Україні. В заході взяли участь президент ФФУ Андрій Павелко, функціонери з Вінницької, Рівненської, Волинської, Хмельницької і Житомирської областей. Це вже четвертий форум «Стратегії-2030».

 

На початку засідання представник компанії «Ернст енд Янг» Сергій Бурак та голова Служби стратегічного розвитку футболу ФФУ Віталій Навроцький провели презентацію основних положень концепції. Зокрема, співавтори зупинились на положеннях розвитку дитячого футболу та розробки єдиної програми підготовки тренерів. Також під час презентації було акцентовано увагу представників обласних федерацій на необхідності зміни програм тренування в українських ДЮСШ.   

 

Керівник ФФУ, у свою чергу, запросив колег з регіонів більш активно долучатися до удосконалення стратегічного документу. «Співавтори «Стратегії-2030» детально вивчали досвід найуспішніших футбольних країн світу та аналізували найкращі напрацювання вітчизняних спеціалістів. Однак, нам дуже важливо отримати зворотну реакцію щодо проведеної роботи і створеного документу від якомога більшого числа експертів та тих, хто, власне, займається розвитком футболу в регіонах», - відзначив Андрій Павелко.

 

За його словами, після всеукраїнського обговорення концепції в областях, всі пропозиції та вже створену основу «Стратегії-2030» вивчить рада експертів, співробітники Інституту футболу та Рада регіонів.

 

«Стратегія-2030» - системна програма розвитку футболу в Україні. Документ є спільним проектом ФФУ та партнера УЄФА – компанії «Ернст енд Янг». Концепція складається з кількох основних розділів. Перший – «СТАРТ» розрахований на період до 2020 року і передбачає програми розвитку стадіонів, підготовки тренерів, адміністрування, розвитку футболу в регіонах та нову систему виховання футбольних талантів.

 

28-30 травня стратегічні сесії, під час яких відбувалося обговорення концепції, пройшли в Одесі, Сумах та на Закарпатті.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: