Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Комітет арбітрів Рівненської обласної федерації футболу оголошує набір слухачів до "Школи футбольного арбітра"

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Комітет арбітрів Рівненської обласної федерації футболу оголошує набір слухачів (хлопців та дівчат) до "Школи футбольного арбітра". Основне завдання школи – пошук, відбір, виховання і базова підготовка футбольних арбітрів Рівненської області.

Слухачі Рівненської «Школи футбольного арбітра» будуть залучатися до проведення матчів чемпіонату та першості Рівненської області, змагань дитячо-юнацької футбольної ліги, а кращі молоді арбітри будуть рекомендовані до проведення матчів Всеукраїнського рівня, в т.ч. професійної футбольної ліги, починаючи з нинішнього сезону.

Теоретичні та практичні заняття (трактування Правил гри, сучасна методика арбітражу, та ін.) проводитиме голова Комітету арбітрів РОФФ, в недалекому минулому суддя Прем`єр-ліги України, арбітр національної категорії Микола Степанович Васюта.

Зарахування до школи проводиться на підставі особистої заяви і за умови відсутності медичних протипоказань для занять спортом. Навчання є безкоштовним і проходитиме у м.Рівне. Для слухачів із районів області будуть проводитися семінари на місцях. Просимо усіх бажаючих звертатися до Комітету арбітрів РОФФ.

Контактний телефон: (097) 903 74 67 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: