Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

На Млинівщині відбувся фестиваль «Відкриті уроки футболу»

Рiвненська обласна федерацiя футболу

18-22 вересня 2017 року у Млинівському районі Рівненської області відбулося спортивне свято – соціальний проект УЄФА та ФФУ фестиваль «Відкриті уроки футболу». Протягом тижня свято футболу було організоване у с. Бокійма, а 21 вересня в районному центрі Млинові, на центральному стадіоні, де участь в заході взяли діти з різних сіл Млинівщини.

У Млинові «Відкриті уроки футболу» урочисто відкрили голова Млинівської районної державної адміністрації Петро Рухер, перший віце-президент Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, виконавчий директор Рівненської обласної федерації футболу Олег Кучер, голова комітету дитячо-юнацького футболу РОФФ Володимир Дзюбак і координатор проекту у Рівненській області - головний спеціаліст РОФФ Олексій Гладков.  Місцевий організатор фестивалю Микола Миколайович Рудковський чудово підготував волонтерів, котрими виступили вчителі місцевих шкіл та старшокласники. На 12 квадратах футбольного поля учасники фестивалю спробували свої сили у різноманітних вправах, які відрізнялися різною спрямованістю, пограли у футбол, поспілкувалися із психологом та працівником поліції на спортивні теми і не тільки.

Фестиваль «Великі уроки футболу» на Млинівщині був приурочений до Тижня масового футболу УЄФА, а майже дві сотні його учасників по завершенні свята отримали подарунки, спортивний інвентар від ФФУ. Спортивне свято, котре у минулі роки приймали на Рівненщині такі центри масового футболу як Рівне, Сарни, Березне вкотре підтвердило інтерес місцевих школярів (серед яких було достатньо і дівчат) до футболу, фізичної культури і спорту, здорового способу життя. Відтак, можна сміливо зробити висновок: футбол і надалі залишається найпопулярнішим та найбільш масовим видом спорту у Рівненській області.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: