Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

На Рівненщині стартували змагання чемпіонату ДЮФЛРО з футзалу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Традиційно у зимовий період, з метою оздоровлення і залучення дітей до регулярних занять футболом і футзалом, Дитячо-юнацька футбольна ліга Рівненської області проводить змагання серед дітей кількох вікових категорій.

Першими сезон відкрили наймолодші учасники – команди, складені із гравців 2004 року народження і молодших. На першому етапі, в шести зональних змаганнях визначено учасників двох півфінальних підгруп: найкращими на майданчику ДЮСШ-4 м.Рівне стали команда господарів (тренер Андрій Мозеров) та КДЮСШ Березне (тренер Павло Мельничук), в НВК №26 м.Рівне – команди ДЮСШ «Верес-2004-І» (тренер Микола Яцюк) та ДЮСШ «Верес-2005» (тренер Олександр Ніколайчук), в НВК 19 м. Рівне – ДЮСШ «Верес-2004-ІІ», у Кузнецовську – місцева команда КДЮСШ «Ізотоп» (тренер Олександр Павлік), в Костополі – тамтешня ДЮСШ (тренер Анатолій Шибковський), натомість у Дубно – команди місцевого «Спартака» (тренер Олег Філик) та ФК «Єврошпон-Смига» (наставник Василь Антонюк).

Крім названих вище команд, котрі в лютому розіграють чотири путівки до фіналу у двох півфінальних підгрупах, в цих змаганнях також прийняли участь дитячі команди ДЮСШ (Гоща), «Гімназія-ДЮСШ» (Здолбунів), Рай.ДЮСШ (Дубенський район), КДЮСШ (Радивилів), ФК «Дубно», «Стандарт» (Рівне), ДЮСШ (Оженин-Острог), Рай.ДЮСШ (Млинів), Рай.ДЮСШ «Колос» (Зоря), Рай.ДЮСШ «Колос» (Клевань), ДЮСШ (Корець), ДЮСШ (Кузнецовськ), ДЮСШ «Олімпієць» (Костопільський район), ДЮСШ (Дубровиця).

Півфінали чемпіонату заплановані на другу декаду лютого, точні дати та місця їх проведення будуть повідомлені додатково. Натомість, паралельно із вирішальними стадіями змагань у молодшій віковій групі, в лютому пройдуть змагання з футзалу серед юнаків 2002-2003 р.н. та у старшій віковій групі - 2000-2001 р.н.

Бюро ДЮФЛ Рівненської області.  

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: