Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

На Рівненщині стартував 3-й етап Всеукраїнського фестивалю з футболу «Я-патріот» серед 9-річних

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Cьогодні у смт Смига на Дубенщині урочисто розпочався 3-й Всеукраїнського фестивалю з футболу «Я-патріот» серед серед дітей 2009 р.н. Упродовж трьох днів дитячі команди ДЮСШ м.Здолбунів, ДЮСШ м. Луцьк, "Верес", "Динамік" (Київ), ДЮСШ м. Бобровиця (Чернігівська обл.), "Єврошпон-Смига" змагатимуться за звання чемпіона турніру.

- Я приємно вражений організацією цього змагання у Смизі: хороше штучне поле 60 на 40, гостей зустрічає дитячий оркестр, футболісти винесли прапор України, заспівали гімн... Такі турніри справді допоможуть виховувати патріотік нашої країни. Запевняю, що Рівненська обласна федерація футболу буде сприяти розвитку цього турніру. Більше того, сьогодні з організаторами ми обговорили ідею перетворити його у міжнародний - переконаний, що уже треба виходити на вищий рівень. Хочеться, щоб таких футбольних турнірів було якомога більше, - поділився враженнями голова РОФФ Олексій Хахльов.

Єврошпон-Смига

Олексій Хахльов

Варто зауважити, що тиждень тому за результатами 2-го етапу фестивалю, участь у якому брали діти 2008 р.н., чемпіоном стала команда "Єврошпон-Смига".

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: