Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

На Здолбунівщині розіграли сільський кубок з міні-футболу

Рiвненська обласна федерацiя футболу
Закінчився черговий п’ятий розіграш перехідного Кубка с.Загороща з мініфутболу,приурочений  до Дня Перемоги. Проходив він у дружній атмосфері 10.05.2015р. на спортивному майданчику клубу с.Загороща. Організатор даного турніру – Демчук Василь Олександрович, житель с.Загороща,  спільно із завідувачкою клубом с.Загороща  Демчук Любов’ю Василівною. Турнір започатковано у 2011році, щорічно тут збираються  різні команди ізсусідніх сіл та міст,щобпоборотися за  медалі та чудовий перехідний Кубок. 
Не став виключенням і цей рік. У турнірі брали участь 8 команд: «Дрім-Тім» с.Новомильськ, «Хаос» м.Здолбунів,  «ZZP» с.Загороща, «Своячок» м.Здолбунів с.Білашів«Джерело» м.Здолбунів,  «З Легким Паром» м.Здолбунів,вік багатьох гравців якої сягав більше 50-ти років, та дитяча команда «Орлята»с.Загороща,  яка вже традиційно залучається до такихзмагань.
Запекла боротьба точилася на футбольному полі протягом усіх змагань особливо в  фінальній частині, де переможців було встановлено після пробиття пенальті.
У той час, коли дві команди з’ясовували на футбольному полі, хто з них кращий, інші учасники змагань та усі присутні могли пограти в теніс, більярд, волейбол,  милуючись місцевими краєвидами,  насолоджуватись  піснями воєнних часів, які звучали тут цього  дня. Поруч із майданчиком готувався  український  «куліш», яким  пригощалися усі присутні на святі.
Усі команди-учасники були відзначені й отримали подарунки, а головний приз – Кубок с.Загороща та золоті медалі – виборола команда «Дрім –Тім» с.Новомильськ, срібло у минулорічних переможців  «ZZP» с.Загороща, а бронзові медалі у  «З Легким Паром», крім цього команди-переможці отримали і грошові нагороди.
За інформацією Здолбунівської районної федерації футболу.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: