Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

На Здолбунівщині вшанували пам`ять футболіста турніром

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У селі Здовбиця Здолбунівського району відбувся 5-й турнір з футболу, присвячений Івану Костю – футболісту , який декілька років тому пішов з життя, погравши на обласному та всеукраїнському рівні за такі команди як «Цукровик» смт.Мізоч та «Металіст» м.Здолбунів. В цьому році учать у змаганнях взяли три команди: «Спасів» с.Спасів, «Здовбиця» с.Здовбиця та «Ветерани Здолбунівщини».

Організатори та представники змагань побували на кладовищі на могилі гравця, який колись на футбольному полі віддавав себе всього улюбленій справі. Безпосередньо перед іграми одним із організаторів турніру Рудюком Валентином та заступником голови комітету профспілок Рівненської області Грибком Віктором Івановичем були сказані промови та згадки про Костя Івана, після чого під керівництвом головного арбітра змагань – Шибунька Михайла почались футбольні баталії на полі.

Під час матчів був присутній спортивний, задорний дух футболістів, але він не перемежовував правил гри та людських якостей усіх присутніх. В кожній грі жодна команда не змогла забити в одному матчі більше одного м’яча, але це відбулось з різними досягненнями. Наводимо вашій увазі почергові результати матчів: 1.«Ветерани Здолбунівщини» – «Здовбиця» 1:0; 2.«Здовбиця» – «Спасів» 1:1; 3.«Спасів» – «Ветерани Здолбунівщини» 1:0.

Отже, переможцем турніру стала команда «Спасів», на другому місці «Ветерани Здолбунівщини», на третьому – «Здовбиця». Але в цей день не було абсолютних переможців та переможених, після футбольний куліш об’єднав всіх учасників та вболівальників в один гурт людей, які мали змогу згадати минуле, поговорити про сьогодення та помріяти про майбутнє.

Милян Сергій, голова ЗРФФ
zrff.com.ua – офіційний сайт Здолбунівської районної федерації футболу

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: