Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Наглядова рада НК "Верес": звільнення Луткова відбулося згідно зі статутом Народного Клубу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Участь у першому засіданні наглядової ради Народного Клубу «Верес» взяли п’ятнадцять її представників, президент НК «Верес» Олексій Хахльов, перший віце-президент Володимир Чирков, генеральний директор клубу Євген Донцов, а також одинадцять футболістів команди, представники ультрас та ще декілька десятків членів Народного Клубу, що виявили таке бажання.

Першим у порядку денному члени наглядової ради розглянули питання про обрання голови ради. Отримавши чотирнадцять голосів «за» головою наглядової ради НК «Верес» (Рівне) став Сергій Ющишин.

Потому учасники засідання заслухали звіт президента НК «Верес» про спортивні досягнення клубу у осінній частині сезону. Серед таких – отримання попри непрості обставини Атестату на право участі у Другій лізі, третє місце у турнірній таблиці за підсумком п’ятнадцяти зіграних матчів, створення студентської футбольної команди «Верес-НУВГП», яка виступає у Студентській лізі України, а також успішні виступи наймолодших «вересівців», що у складі команд «Верес»-КОЛІФКС та ДЮСШ-«Верес» є лідерами Першої ліги ДЮФЛ.

Крім того, Народний Клуб «Верес» за підсумком першої частини сезону тримає впевнене лідерство за відвідуваністю домашніх матчів у Професійній футбольній лізі – з результатом 3888 глядачів за гру.Звіт президента було затверджено членами Наглядової ради.

Члени наглядової ради клубу та учасники засідання також вислухали та взяли до уваги фінансовий звіт за період з 01.03.2015 по 31.10.2015 року.

Доходи клубу за цей період (зокрема від спонсорства та реклами, членських внесків та комерційної діяльності) склали чотири мільйони вісім тисяч гривень. Усі ці кошти були витрачені на заробітні плати футболістам та персоналу клубу, маркетинг, участь у змаганнях, капітальні витрати (ремонт стадіону, догляд за полем, транспорт, фан-шоп) та податки.

Крім того, генеральний директор клубу Євген Донцов запевнив членів Наглядової ради, що оприлюднить офіційний і детальний фінансовий звіт за увесь період функціонування клубу на початку наступного року, після фінансового звітування, яке має відбутися згідно з законодавством України.

Ще одним пунктом порядку денного стало офіційне представлення членів правління та дирекції НК «Верес». Наразі президенту клубу допомагають два перших віце-президенти: Олексій Боровіков та Володимир Чирков. І шість віце-президентів: Петро Никорак, Олексій Кособуцький, Юрій Чаборай, Олексій Кривошеєв, Анна Радько і Андрій Біланчук. Посада сьомого віце-президента (як передбачено Статутом) досі вакантна. За словами президента НК «Верес» Олексія Хахльова її з часом може обійняти хтось із представників руху ультрас.

Стосовно питання порядку денного про звільнення Олега Луткова з посади головного тренера, то після заслуховування сторін, зважаючи на важливість ситуації, кожному з 21-ого члена Наглядової ради (зокрема і відсутнім на засіданні; за допомогою телефонного зв`язку) було запропоновано проголосувати щодо питання:
"Чи рішення президента НК «Верес» (Рівне) про звільнення головного тренера команди Олега Луткова відповідає Статуту?"
У результаті голосування відповіли:
Так – 17.
Утрималося – 2.
Ні – 1.
Не голосував – 1.


- Я дякую членам Наглядової ради за довіру, ми готові почути всі думки громадськості, пропозиції та врахувати їх, адже наша мета досягення наших цілей, побудова сильного й успішного Народного Клубу, - сказав Олексій Хахльов.

Інформаційна служба НК «Верес» (Рівне)

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: