Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Нагороджено учасників змагань Рівненської обласної асоціації футболу!

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Сьогодні у Рівному відбулося нагородження учасників змагань з футболу, організованих Рівненською обласною асоціацією футболу за сприяння Рівненської обласної ради та Рівненської облдержадміністрації.

Чемпіонат Рівненської області з футболу (1 ліга):

- Чемпіон Рівненської області з футболу (1 ліга) команда «Малинськ» (с. Малинськ Березнівський район).

- срібний призер Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) команда «Маяк» (м.Сарни).4

- бронзовий призер Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) команда «Рафалівка» (смт Рафалівка).

Індивідуальні номінації Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга):

- Кращий воротар - Андрій Тимошицький («Маяк» м.Сарни).

- Кращий захисник - Ігор Носарєв («Маяк» м.Сарни).

- Кращий півзахисник - Дмитро Серховець («Рафалівка» смт Рафалівка).

- Кращий нападник і кращий бомбардир - Микола Гайдучик («Малинськ» с.Малинськ).

- Кращий гравець - Ігор Носарєв («Маяк» м.Сарни).

- Кращий тренер - Богдан Самардак («Малинськ» с.Малинськ).

- Кращий тренер - Олег Шандрук («Малинськ» с.Малинськ).

- Кращий президент - Анатолій Федорович Онищук («Малинськ» с.Малинськ).

Першість Рівненської області з футболу (2 ліга):

- переможець Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) команда «Случ» (м. Березне).

- срібний призер Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) команда «Садове-2» (с.Садове Гощанський район).

- бронзовий призер Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) команда «Лісівник» (м.Дубровиця).

Індивідуальні номінації Першості Рівненської області з футболу (2 ліга):

- Кращий воротар - Дмитро Каменчук («Случ» м.Березне).

- Кращий захисник - Максим Мельник («Лісівник» м.Дубровиця).

- Кращий півзахисник - Богдан Рудик («Случ» м.Березне).

- Кращий нападник і кращий бомбардир - Дмитро Симончук («Садове-2» с.Садове).

- Кращий гравець - Богдан Рудик («Случ» м.Березне).

- Кращий тренер - Богдан Рудик («Случ» м.Березне).

- Кращий президент - Ігор Васильович Попів («Случ» м.Березне).

Чемпіонат Рівненської області з футболу серед команд U-17:

- Чемпіон Рівненської області серед команд U-17 команда «Маяк» (Сарни).

- срібний призер Чемпіонату Рівненської області серед команд U-17 команда «Ізотоп-РАЕС» (м.Вараш).

- бронзовий призер Чемпіонату Рівненської області серед команд U-17 команда ДЮСШ «Верес» (Рівне), яка захищала кольори клубу «Садове» (Садове Гощанського району).

Індивідуальні номінації Чемпіонату Рівненської області серед команд U-17:

- кращий бомбардир – Богдан Ковальов («Гоща-РІТТЕР» смт Гоща).
- кращий дитячий тренер – Василь Васильович Пилипенко («Маяк» (Сарни).

Першість Рівненської області з футболу серед ветеранських команд 35+:

- переможець Першості Рівненської області серед ветеранських команд 35+ команда «Славія» (м. Рівне).

- срібний призер Першості Рівненської області серед ветеранських команд 35+ команда «Autoplus» (смт Млинів).

- бронзовий призер Першості Рівненської області серед ветеранських команд 35+ команда «Понеділок» (м.Рівне) .

Індивідуальні номінації Першості Рівненської області серед ветеранських команд 35+:

- Кращий воротар - Юрій Шамич («Славія» м.Рівне).

- Кращий захисник - Олег Кучер («Славія» м.Рівне).

- Кращий півзахисник - Віктор Каращенко («Славія» м.Рівне).

- Кращий нападник - Юрій Гаркуша («Понеділок» м.Рівне).

- Кращий бомбардир – Сергій Степанюк («Маяк» м. Сарни).

- Кращий гравець - Олег Кучер («Славія» м.Рівне).

- Кращий тренер - Роман Байрашевський («Славія» м.Рівне).

- Кращий президент - Горислав Гориславович Літвінчук («Славія» м.Рівне).

Індивідуальні номінації з футболу сезону 2019 року Рівненської області:

- Краща футболістка – Аліна Годунко (команда «Родина-Ліцей» м. Костопіль).

- Кращий арбітр обласних змагань із футболу сезону 2019 р. – Наталія Мамчур.

- Кращі асистенти арбітра обласних змагань із футболу сезону 2019 р. – Тарас Кир’янчук і Владислав Дрикін.

(Результати спільного голосування Комітету арбітрів РОАФ і опитування представника та гравця команд, що брали участь у Чемпіонаті Рівненської області з футболу (1 ліга).

- Кращий стадіон Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) – стадіон «Ізотоп» м. Вараш.

- Кращий стадіон Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) – стадіон «Колос» смт Зарічне.

- Приз справедливої гри Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) – «Маяк» (Сарни).

- Приз справедливої гри Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) – «Моноліт» (Вараш).

- Приз «За волю до перемоги» Чемпіонату Рівненської області з футболу (1 ліга) – «Іква» (Млинів).

- Приз «За волю до перемоги» Першості Рівненської області з футболу (2 ліга) – «Енергія» (Володимирець).

- Приз «За висвітлення футбольних подій 1 ліги» – «Малинськ» (Малинськ).

- Приз «За висвітлення футбольних подій 2 ліги» – «Граніт» (Томашгород).

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: