Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Новий формат обласної "Ліги чемпіонів"

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Виписка з Регламенту змагань (затверджено рішенням Виконкому РОФФ від 22.05.2015 р.)

Змагання “Ліги чемпіонів” проводяться на Рівненщині з метою визначення кращої команди серед переможців і призерів чемпіонатів районів і міст, залучення більшої кількості команд міст і районів до змагань, пошуку обдарованих молодих футболістів.

Змагання проводяться у три етапи: кваліфікація, груповий і фінальний.

Кваліфікація: складається з двох раундів – на першому із них зустрічаються між собою 6 (шість) пар «несіяних» за минулорічним рейтингом команд (суперники визначаються згідно жеребкування, гра вдома і гра на виїзді – у наступний раунд виходить команда, котра перемогла за підсумком двох поєдинків):

«Несіяні»: Березнівський р-н., Демидівський р-н., Дубенський р-н., Дубровицький р-н., Зарічненський р-н., Корецький р-н., Костопільський р-н., Острозький р-н., Рокитнівський  р-н., м. Дубно, м. Острог, м. Рівне.

В другому раунді переможці першої стадії зустрічаються із 6 (шістьма) «сіяними» командами, за минулорічним рейтингом (суперники визначаються згідно жеребкування, гра вдома і гра на виїзді – у наступний раунд виходить команда, котра перемогла за підсумком двох поєдинків):

«Сіяні»: Гощанський р-н., Млинівський р-н., Сарненський р-н., Володимирецький р-н., Радивилівський р-н., Здолбунівський р-н.

Переможці на кваліфікаційному етапі визначаються:

а) за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;

б) за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

в) якщо обидві команди мають однакову різницю м’ячів у двох іграх, то переможцем вважається та команда, яка забила більшу кількість м’ячів на полі суперника;

г) якщо команди забили однакову кількість м’ячів на полі суперника, то після другої гри призначається серія 11-метрових штрафних ударів.

Якщо команда не з’явилася на будь-яку гру одного з етапів Ліги чемпіонів, то вона знімається з подальшого розіграшу змагань.

Матчі проводяться за Правилами гри у футбол (2 тайми по 45 хвилин з 15-хвилинною перервою), дисциплінарні санкції щодо порушників і протести застосовуються згідно з Дисциплінарними правилами і Регламентом РОФФ 2015 року. Команда-господар забезпечує готовність футбольного поля з необхідною розміткою та інвентарем, згідно з “Правилами гри”, присутність протягом всієї гри лікаря та представників правоохоронних органів для проведення змагань і забезпечення громадського порядку (у разі їх відсутності протягом
30 хв. від запланованого початку матчу гра не проводиться, а команді-господарю зараховується поразка – 0:3).

За годину до початку матчу офіційний представник команди записує до рапорту арбітра 11 гравців основного складу та 7 запасних (з 25 заявлених у РОФФ). У кожній грі дозволяється робити по 7 замін з числа запасних гравців, записаних у рапорт арбітра. Гравці повинні мати єдину спортивну форму, футбольне взуття, що відповідають Правилам гри. У разі однакового кольору форми обох команд, право на вибір мають гості. На всіх етапах команда-господар надає три ігрові м’ячі для проведення матчу, що відповідають Правилам гри.

Для допуску на участь у кожному матчі команди надають арбітру заявочний список гравців (або копію), завірений в РОФФ, і паспорти громадян України (або оригінали документів, що засвідчують особу).

 

Груповий етап обласної «Ліги чемпіонів»: за територіально-спортивним принципом 6 команд, що подолали кваліфікаційний етап та два минулорічні фіналісти турніру – Рівненський р-н і м. Кузнецовськ – утворюють дві групи по 4 команди і далі грають кожна з кожною в два кола згідно календаря.

Місця команд у групах визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються. У випадку однакової кількості очок у двох або більше команд, перевага надається команді, яка має кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (конкурентами): кількість очок; краща різниця забитих і пропущених м’ячів; більше м’ячів забитих на чужому полі; найменша сума балів за дисциплінарні покарання під час усіх матчів групового етапу (жовтих і червоних карток: жовта – 1 бал, червона – 3 бали); за абсолютної рівності цих показників місця команд визначає жереб.

До фіналу виходять команди, які посядуть перші місця у своїх групах.

 

Фінальний етап: складається з двох матчів (вдома і на виїзді) між командами-переможцями групового етапу. Команда-господар матчу-відповіді – та команда, котра має кращі показники (набрала більшу кількість очок, в разі рівної кількості очок – кращу різницю м’ячів) під час групового етапу.

До участі у змаганнях допускаються команди-переможці та призери районних і міських чемпіонатів, сформовані з гравців-аматорів, які проживають або народилися на території Рівненської області, а також тих гравців, які вже брали участь у змаганнях серед чоловіків під егідою РОФФ, але не більше п’яти осіб у заявці – одночасно на полі трьох (чемпіонат, першість, Кубок області). Команди (клуби), які беруть участь у чемпіонаті та першості області сезону 2015 року, не допускаються до участі в Лізі чемпіонів!

Для участі в Лізі чемпіонів в Рівненську обласну федерацію футболу (м. Рівне, вул. Академіка Грушевського, 77, офіс 309, тел. (0362) 62-34-06) до 10 червня ц.р. офіційний представник команди надає копію заявочного листа на участь в чемпіонаті району (міста) 2015 р., копію трьох рапортів арбітра першого кола змагань, завірену печаткою та підписом голови регіональної федерації футболу чи керівника таких змагань, а також заявочний список гравців для участі в “Лізі чемпіонів” (до 25 чоловік + 2 тренери-представники), завірений лікарем (поіменно), головою районної (міської) федерації футболу/або начальником відділу спорту та керівником команди. Дозаявка гравців, які не беруть участь у районних (міських) змаганнях 2015 р. не дозволяється і завершується до групового етапу. Гравці інших областей (країн), які заявлені для участі в чемпіонаті/першості районних (міських) змагань сезону 2015 року допускаються до участі в змаганнях. Гравці зі статусом професіоналів (Прем’єр-ліга, І та ІІ ліги ПФЛ України з футболу, вища ліга України з футзалу) до змагань не допускаються. 

БЕЗ ЗАЯВКИ, ЗАВІРЕНОЇ В РОФФ ДО 10 ЧЕРВНЯ, КОМАНДИ ДО ЗМАГАНЬ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ. У випадку, якщо заявка від району (міста) не буде подана вчасно - означає, що відповідна районна (міська) федерація футболу відмовилась від участі в турнірі.

ЗАЯВОЧНОГО ВНЕСКУ НЕМАЄ. На всіх етапах змагань команди-господарі несуть витрати з оплати праці суддівської бригади з розрахунку 300 грн. за одну гру (арбітр – 150 грн., асистенти арбітра – по 75 грн.).

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: