Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

"НВК 26-ДЮСШ Верес-2003" - переможці чемпіонату ДЮФЛРО з футзалу серед юнаків 2003-2004 рн

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У неділю в Рівному відбулись фінальні змагання чемпіонату ДЮФЛ Рівненської області з футзалу серед юнаків 2003-2004 р.н. Перемогу у змаганнях здобули вихованці "НВК 26-ДЮСШ "Верес-2003" (Рівне), які не мали собі рівних протягом всього турніру.

В чемпіонаті даної вікової групи прийняли участь 39 команд, що є рекордом за усі роки проведення футзальних турнірів обласної ДЮФЛ. Бюро Ліги ДЮФЛРО, на яке покладено безпосереднє керівництво даними змаганнями, розділило учасників на 8 відбіркових груп за спортивно-територіальним принципом. Змагання І етапу пройшли у Рівному, Березному, Зорі, Костополі та Смизі. Їхні переможці і утворили "фінальну вісімку", котра мала розіграти нагороди.

У фінальному турнірі учасники також були розподілені на дві підгрупи. В першій юні "вересівці" (тренер Юрій Кубишкін) не замітили опору від своїх суперників, а другими стали футзалісти ДЮСШ-4, котрі були представлені здебільшого дітьми 2004 року народження (тренер Андрій Мозеров). Натомість у другій фінальній підгрупі боротьба була більш непередбачуваною, але і тут перемога була за другою командою "Верес-2003". Цікаві матчі глядачі, які в неділю прийшли підтримати юних футболістів у спортзалі НВК 26, побачили у виконанні команд з Варашу, Зорі та Березного.

А у вирішальних матчах чемпіонату доля нагород визначилась наступним чином: у "дербі" двох "Вересів" сильнішими виявились представники основного складу, а "бронзу" зуміли вибороти гравці з ДЮСШ-4.

4 березня 2017 р. у м. Березне відбудеться фінальний турнір чемпіонату ДЮФЛРО з футзалу серед дітей 2005-2006 р.н., натомість 22 лютого стартують зональні змагання футзального чемпіонату Рівненщини серед юнаків 2001-2002 р.н.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: