"ОДЕК" поступився на Київщині ВІДЕО
ОДЕК достойно боровся з суперником протягом всього матчу, але відкрили рахунок саме кияни. Арбітр матчу призначив дуже сумнівний пенальті у ворота Юрія Кособуцького, який реалізував Олександр Поздєєв, до слова цей гравець у сезоні 2009-2010 виступав за рівненський "Верес" і в другій лізі провів вісім матчів за команду.
"ОДЕК" дуже швидко відігрався, наприкінці першого тайму Роман Савицький ударом головою відновив рівновагу.
Незважаючи на усі потуги, в другому таймі забивали лише господарі. Так у воротах Юрія Кособуцького розписався Олександр Бондаренко та Роман Баранович, при чому останні десять хвилин "ОДЕК" грав в меншості, дуже принциповий у відношенні гравців "ОДЕКа" арбітр матчу "нагородив" другою жовтою карткою Сергія Чикалюка-Козакевича, тож перемога "Колоса" з рахунком 3:1.
ВІДЕООГЛЯД:
Фото з матчу:
ФОТО: Ігоря Романова
Наступний матч "ОДЕК" проведе в Оржеві найближчої середи і прийматиме "Авангард" з Корюківки.
Крім гри у Ковалівці відбувся ще один поєдинок у першій півфінальній групі, винниківський "Рух" на виїзді з мінімальним рахунком 1:0 переграв той же "Авангард".
Третя гра "нашої" групи "Єдність" - ФК "Вінниця" відбудеться у суботу 4 липня.
Турнірна таблиця на сьогоднішній день виглядає таким чином:
Турнірна таблиця групи А другого групового турніру
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | «Колос» (Ковалівка) | 5 | 5 | 0 | 0 | 14:2 | 15 |
2 | «Рух» (Винники) | 5 | 4 | 1 | 0 | 8:2 | 13 |
3 | ФК «Вінниця» | 4 | 1 | 1 | 2 | 3:4 | 4 |
4 | «Єдність» (Плиски) | 4 | 1 | 0 | 3 | 4:7 | 3 |
5 | «Авангард» (Корюківка) | 5 | 1 | 0 | 4 | 5:13 | 3 |
6 | ОДЕК (Оржів) | 5 | 0 | 2 | 3 | 1:9 | 2 |
Календар матчів:
1 тур, 10.06 (середа)
1. «Колос» — ОДЕК 3:1
2. «Єдність» — ФК «Вінниця» — 4.07 (субота)
3. «Авангард» — «Рух» 0:1
2 тур, 17.06 (середа)
4. ФК «Вінниця» – «Колос»
5. «Єдність» — «Рух»
6. ОДЕК –«Авангард»
3 тур, 24.06 (середа)
7. ОДЕК – «Єдність»
8. «Авангард» — ФК «Вінниця»
9. «Рух» – «Колос»
4 тур, 1.07 (середа)
10. ОДЕК — «Колос»
11. ФК «Вінниця» — «Єдність»
12. «Рух» – «Авангард»
5 тур, 8.07 (середа)
13. «Колос» – ФК «Вінниця»
14. «Рух» — «Єдність»
15. «Авангард» – ОДЕК
6 тур, 15.07 (середа)
16. «Єдність» — ОДЕК
17. ФК «Вінниця» — «Авангард»
18. «Колос» – «Рух»
Турнірна таблиця групи Б другого групового турніру
М | Команда | І | В | Н | П | М | О |
1 | «Балкани» (Зоря) | 4 | 2 | 2 | 0 | 6:4 | 8 |
2 | «Колос» (Зачепилівка) | 4 | 2 | 1 | 1 | 6:3 | 7 |
3 | «Інгулець» (Петрове) | 4 | 2 | 0 | 2 | 4:4 | 6 |
4 | «Жемчужина» (Одеса) | 4 | 1 | 2 | 1 | 1:1 | 5 |
5 | «Таврія-Скіф» (Роздол) | 4 | 1 | 1 | 2 | 2:5 | 4 |
6 | «Мир» (Горностаївка) | 4 | 0 | 2 | 2 | 4:6 | 2 |
Примітка: До фінальної частини чемпіонату виходять команди, які посядуть 1, 2, 3, 4 місця.