"ОДЕК" поступився на Київщині ВІДЕО

У черговому турі Чемпіонату України серед аматорських команд оржівський "ОДЕК" грав на виїзді проти лідера цьогорічних змагань "Колос" (Ковалівка), єдиної команди, яка за підсумками першого етапу турніру має стовідсотковий результат.

ОДЕК достойно боровся з суперником протягом всього матчу, але відкрили рахунок саме кияни. Арбітр матчу призначив дуже сумнівний пенальті у ворота Юрія Кособуцького, який реалізував Олександр Поздєєв, до слова цей гравець у сезоні 2009-2010 виступав за рівненський "Верес" і в другій лізі провів вісім матчів за команду.

"ОДЕК" дуже швидко відігрався, наприкінці першого тайму Роман Савицький ударом головою відновив рівновагу.

Незважаючи на усі потуги, в другому таймі забивали лише господарі. Так у воротах Юрія Кособуцького розписався Олександр Бондаренко та Роман Баранович, при чому останні десять хвилин "ОДЕК" грав в меншості, дуже принциповий у відношенні гравців "ОДЕКа" арбітр матчу "нагородив" другою жовтою карткою Сергія Чикалюка-Козакевича, тож перемога "Колоса" з рахунком 3:1.

ВІДЕООГЛЯД:

Фото з матчу:

Наступний матч "ОДЕК" проведе в Оржеві найближчої середи і прийматиме "Авангард" з Корюківки.

Крім гри у Ковалівці відбувся ще один поєдинок у першій півфінальній групі, винниківський "Рух" на виїзді з мінімальним рахунком 1:0 переграв той же "Авангард".

Третя гра "нашої" групи "Єдність" - ФК "Вінниця" відбудеться у суботу 4 липня.

1. «Колос» — ОДЕК 3:1
2. «Єдність» — ФК «Вінниця» — 4.07 (субота)

6 «Мир» (Горностаївка) 4 0 2 2 4:6 2

Примітка: До фінальної частини чемпіонату виходять команди, які посядуть 1, 2, 3, 4 місця.