Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

ОФІЦІЙНО. На Рівненщині триває "футбольний" карантин

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Pівненська обласна асоціація футболу повідомляє, що на території Рівненської області тривають карантинні обмеження, запроваджені постановою Уряду №211 від 11 березня 2020 р., а також рішеннями Комісії техногенно-епідеміологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Рівненської області.

Повідомляємо, що працівники адміністрації, керівництво асоціації щотижня контактує із представниками Рівненської ОДА, керівництвом профільних управлінь і відділів, а також відстежує рішення згаданої вище обласної комісії, місцевих і державних органів влади щодо можливості почати/продовжити змагання - на цей момент законних підстав для цього на Рівненщині немає.

Водночас інформуємо футбольну громаду області щодо наявності у РОАФ напрацьованих планів і різноманітних варіантів щодо проведення змагань у цьому сезоні.

Просимо всіх причетних до організації офіційних футбольних змагань із розумінням поставитися до існуючих обмежень та не порушувати єдність футбольної вертикалі. У випадку порушення залишаємо за собою право застосовувати жорсткі санкції згідно зі Статутом РОАФ. 

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: