Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Офіційна інформація щодо відсутності заборгованості СГО РОФФ перед КП "Стадіон "Авангард"

Рiвненська обласна федерацiя футболу

На одній зі сторінок у соціальній мережі Фейсбук сьогодні була поширена інформація про господарські взаємовідносини між спортивною громадською організацією "Рівненська обласна федерація футболу" (СГО РОФФ) та комунальним підприємством "Стадіон "Авангард".

Маємо повідомити громадськості, що фейсбук-ініціатива За чесний тендер із приводу поширеної інформації не зверталася за коментарем ані до Рівненської обласної федерації футболу, ані до КП "Стадіон "Авангард".

У 2015 році СГО РОФФ була оформлена оренда землі під запасним полем стадіону "Авангард" для розміщення на цьому місці стадіону за програмою "Хет-трик". Однак згодом виявилося, що СГО РОФФ не повинна орендувати землю. У результаті юридичної колізії виникла заборгованість за оренду, яку нараховували за умовами договору. Вирішити згадану колізію вдалося за допомогою суду - у кінці 2017 року СГО РОФФ погасила нараховану суму і сплатила належні судові платежі.

За словами директора КП "Стадіон "Аванград" Валентина Воята СГО РОФФ у грудні 2017 року сплатила 70 978 грн 08 коп.

Також принагідно повідомляємо, що із січня 2018 року на вимогу законодавства України та Федерації футболу України спортивна громадська організація змінила правову форму - була реорганізована шляхом ліквідації у громадську спілку "Рівненська обласна федерація футболу". 

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: