Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Олексiй Хахльов: команди першої ліги Рівненщини щоматчу забивали майже 4 голи

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Голова Рівненської обласної федерації футболу Олексiй Хахльов під час засiдання виконкому пiдбив підсумок першого кола чемпіонату, першостi та Кубку Рівненської області з футболу сезону 2018 року.

- Уперше за 20 років проведення турніру на старт змагань найсильнішого футбольного дивізіону нашої області вийшли 13 команд. Розширення 1 ліги повністю себе виправдало, боротьба в чемпіонаті наразі є дуже цікавою, кожен тур дарує вболівальникам велику кількість забитих м’ячів (середній показник - 3,75 голи в кожному матчі), що свідчить про намагання обласних команд грати у сучасний атакувальний футбол. Про безкомпромісність боротьби також свідчить той факт, що з 78 матчів першої частини чемпіонату з нічийним підсумком завершились лише дев`ять, - зауважив Олексій Хахльов.

Лідером чемпіонату перед стартом другого кола є сарненський "Маяк" (35 очок), друге місце посідає оржівський "ОДЕК" (29), третє – "Малинськ" (28), четверте – "Ізотоп-РАЕС" (Вараш) (26). Таке турнірне становище вказує на те, що боротьба за чемпіонство та нагороди й надалі буде відбуватися у видовищній і цікавій боротьбі.

Не менш захоплююча інтрига у першості області з футболу серед команд другої ліги. 15 учасників розподілені на дві підгрупи, по дві команди з яких вийдуть до фінального турніру другого за силою ешелону футболу Рівненщини. В групі «А» беззаперечним лідером є "Полісся" з Малятина Гощанського району, натомість в групі «Б» першість за "Вельбівно" (Острозький район). За другі, "прохідні" місця, у обох підгрупах точиться непоступлива боротьба і ледь не кожна з команд-учасників ще зберігає теоретичні шанси на вихід до фінального етапу. Тому друге коло у другій лізі обіцяє бути дуже цікавим.

39 колективів цього річ прийняло участь в розіграші Кубку області з футболу. Уперше у розіграші було визначено і нагороджено "Кубком Ліги" найкращу із команд, що зайшла найдалі у боротьбі за кубок області – нею стала команда "Граніт" (Клесів), котра подолала три попередні стадії турніру та вибула в 1/8 фіналу поступившись оржівському "ОДЕКу".

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: