Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Павло Таргоній викликаний до лав студентської збірної України!

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Нападник команди Народного Клубу «Верес» Павло Таргоній, який минулого четверга отримав офіційне запрошення до табору національної студентської збірної України з футболу, обіцяє докласти максимум зусиль на тренуваннях, аби вийти на поле у жовто-блакитній футболці.

- Перше неофіційне запрошення до збірної я отримав ще до моєї появи у основній команді НК "Верес". Після однієї з ігор студентської ліги до мене зателефонували і сказали, що зацікавлені в моїй кандидатурі в студентській збірній Укаїни, - розповів Павло ТАРГОНІЙ. - А вже за годину після того мені зателефонували з НК "Верес" і запропонували поїхати з ними на збори. Ще не відійшовши від однієї приємної новини, я був приємно здивований іншою. Щодо нещодавного офіційного запрошення, то маю сказати, що для мене дуже почесно виступати за студентську збірну України. Крім того, це невід`ємний досвід, тож робитиму все можливе, аби закріпитись у її лавах та потрапити на всесвітню універсіаду, яка відбудеться у 2017 році.

Нагадаємо, з 25-го по 28-ме квітня студентська збірна України зіграє на міжнародному турнірі "Кубок Героїв Чорнобиля".

Окрім збірної України, участь у змаганні візьмуть національні студентські збірні Білорусі та Молдови, а також команда СК КНТЕУ-«Меркурій» (м. Київ).

Турнір відбудеться в місті Ірпінь Київської області.

Інформаційна служба НК "Верес" (Рівне)

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: