Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Положення про проведення чемпіонату Рівненської області з футзалу серед збірних районів та міст

Рiвненська обласна федерацiя футболу

П О Л О Ж Е Н Н Я
про проведення чемпіонату Рівненської області
з футзалу 2016 року
серед збірних команд районів і міст

1. Мета і завдання
Популяризація футзалу в області, як найдоступнішого та масового виду спорту.
Визначення найсильніших команд області з футзалу.
Визначення кращих гравців для формування збірної команди Рівненської області.

2. Місце та час проведення
І-й етап (зональні змагання) відбудеться в м.Костопіль, м.Рівне, смт Зарічне.

група А, 26 листопада 2016 р., початок об 11:00, смт Зарічне, Школа-гімназія ,вул.Харківця, 28а.
Учасники: Сарненський р-н, Зарічненський р-н, Дубровицький р-н, Володимирецький р-н.

група В, 20 листопада 2016 р., початок о 11:00, м. Рівне, НВК №26, вул. Павлюченка, 24.
Учасники: Гощанський р-н, м.Острог, Млинівський р-н, Здолбунівський р-н, Радивилівський р-н.

група С, 26 листопада 2016 р., початок о 11:00, м. Костопіль, ДЮСШ, пров. Артилерійський, 7-а.
Учасники: Березнівський р-н, Рокитнівський р-н, м. Дубно, м. Кузнецовськ.

група D, 27 листопада 2016 р., початок о 11:00, м. Костопіль, ДЮСШ, пров. Артилерійський, 7-а.
Учасники: Демидівський р-н, м. Рівненський р-н, Корецький р-н, Дубенський р-н, Острозький р-н.

ІІ-й етап (фінальні змагання) відбудеться 11 грудня 2016 року в ДЮСШ №4 (вул. Фабрична, 7). Приїзд команд-учасниць та проходження мандатної комісії до 13:00. Жеребкування команд для участі у підгрупах відбудеться о 13:30. Збірні команди м. Рівне та Костопільського р-ну допускаються до фінальних змагань без участі в І-му етапі, як фіналісти чемпіонату Рівненської області з футзалу 2015 року. Початок фінальних змагань о 14:00.

3. Учасники змагань
Змагання командні. До участі у змаганнях допускаються збірні команди районів та міст Рівненської області сформовані з гравців не молодших 2000 р.н., які зареєстровані на території відповідних міст та районів.

4. Заявки на участь у змаганнях
До надрукованого у двох примірниках заявочного аркушу вноситься не більше 15 футболістів і не більше 2 осіб керівного складу. Заявочний аркуш, підписаний і завірений печаткою лікаря поіменно, підписаний головним лікарем і завірений печаткою медичного закладу, підписує начальник районного (міського) відділу з питань фізичної культури та спорту, голова районної (міської) федерації футболу та тренер (офіційний представник) команди.
Разом із заявочним аркушем до початку матчів подаються:
- громадянські паспорти.
БЕЗ ВКАЗАНИХ ДОКУМЕНТІВ КОМАНДИ ТА ГРАВЦІ ДО ЗМАГАНЬ
НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ!
Гравці, заявлені в сезоні 2016/17 рр. за команди Прем’єр-ліги, ПФЛ з футболу та чемпіонату України з футзалу (Екстра-ліга та І ліга) до участі у змаганнях не допускаються, крім учнів відділень футзалу ДЮСШ Рівненської області.
При виявленні таких гравців або незаявлених футболістів, команді зараховується поразка в матчі (матчах) з рахунком 0:3. Дозаявки протягом чемпіонату не дозволяються. Кожен гравець протягом чемпіонату має право брати участь в іграх тільки за одну команду.


5. Умови проведення змагань
1. Гра складається з двох таймів по 15 хвилин за правилами футзалу ФІФА. Гравці грають в єдиній спортивній формі, мають взуття з білою підошвою і без шипів. Команда повинна мати футзальні м’ячі. Змагання складаються з двох етапів.
І-й етап (зональні змагання): ігри проводяться у чотирьох групах в одне коло за принципом “кожний з кожним”, згідно з минулорічним рейтингом команд і географічним принципом. До ІІ етапу (фінальної частини) змагань потрапляє 6 команд: фіналісти 2015 року (м. Рівне та Костопільський р-н), команди-переможці груп А, В, С, D.
ІІ-й етап (фінальні змагання): команди розподіляються на дві підгрупи по три команди, де фіналісти 2015 року е сіяними і розводяться по різним підгрупам, а для чотирьох команд-переможців груп А, В, С, D проводиться сліпий жереб. В групах ігри проводяться в одне коло за принципом “кожний з кожним”. Переможці фінальних підгруп зустрічаються у стикових іграх за 1-2 місця; команди, які посіли 2 та 3 місця в підгрупах грають у стикових зустрічах відповідно за 3-4 та 5-6 місця. У випадку нічийних результатів в основний час відразу пробиваються по 3 шестиметрових пенальті.
2. Місця команд в підгрупах на І-му та ІІ-му етапах визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку – 0. Місце команд визначається за такими показниками, отриманими в усіх матчах:
а) більша кількість набраних очок;
б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
в) більша кількість забитих м’ячів.
3. У випадку рівності показників, вказаних в п. 2, у двох і більше команд, перевагу отримують команди, які у матчах з усіма конкурентами мають кращі показники:
а) більша кількість набраних очок;
б) краща різниця забитих і пропущених м’ячів;
в) більша кількість забитих м’ячів.
4. За рівності показників, вказаних в п. 3, у команд їх місце визначається жеребкуванням.


6. Керівництво проведенням змагань та суддівство
Загальне керівництво проведенням змагань здійснюють Комітет футзалу Рівненської обласної федерації футболу (далі – РОФФ) спільно з управлінням у справах молоді та спорту облдержадміністрації.
Безпосереднє проведення змагань покладається на суддівські колегії, призначені Комітетом арбітром РОФФ.

7.Нагородження
Команди, що посіли І, ІІ, ІІІ місця у чемпіонаті області з футзалу нагороджуються кубками та дипломами, а гравці та тренери цих команд – медалями.

8. Фінансування
Витрати на проведення змагань (проїзд арбітрів до місця змагань і зворотньо, компенсація за харчування арбітрів), оренда спортспоруд, придбання кубків, медалей, дипломів – за рахунок коштів РОФФ.
Відрядження команд-учасниць на змагання – за рахунок відряджуючих організацій.

9. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року № 2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:
- підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
- контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.
Власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, зобов`язаний подати до суддівської колегії акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.
Дане положення є офіційним викликом на змагання

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: