Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Президент ФФУ відвідав Рівненську область

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Як зазначив Андрій Павелко, у футбольному господарстві України теж потрібно проводити децентралізацію. Щоб регіональні федерації мали більше можливостей для розвитку.

- Вони мають відчути всі можливості, але й відчували відповідальність за результат. І тут головна ставка буде робитись на Рівненську та Дніпропетровську федерації. - сказав Андрій Павелко. - Рівненщина мені рідна, це моя земля моїх батьків. Я докладатиму максимум зусиль, щоб місцева федерація відчувала підтримку. Особливо в контексті розвитку футбольної інфраструктури та розвитку аматорського та професійного футболу.

Андрій Павелко додав, що нього і для українського футболу важливо, щоб в професійному футболі країни з`явилась команда така як "Верес".

- Команда, яка виникла не через чиюсь забаганку чи союз олігархів, а команда народна, яка виникла завдяки мріям і бажанням тих, хто вболіває за футбол, - сказав Андрій Павелко.

Також під час заходу голова ФФУ Андрій Павелко нагородив цінними подарунками чемпіона Параолімпійських ігор, воротаря паралімпійськоі збірної з футболу Іноря Косенка та ветерана рівненського футболу, президента футбольного клубу "Верес" Володимира Чиркова.

 

Нагадаємо, що це був перший офіційний візит Андрія Павелка в регіональну федерацію футболу в статусі президента ФФУ. Сьогодні Андрій Павелко відвідав Корнин, звідки родом його батько і побував на могилах рідних. Окрім того, він заїхав у школу, яку закінчив його батько та до Острозької академії, де готують статут ФК "Верес" на основі статуту "Барселони".

Ключовими питаннями, які піднімались в рамках візиту глави ФФУ на Рівненщину, це будівництво у Рівному футбольного поля зі штучним покриттям у рамках проекту фінансованого УЄФА. А також питання відродження рівненського професійного футбольного клубу "Верес" і його участь у другій професійній лізі вже цього року.

Джерело: vse.rv.ua

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: