Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Президент ФФУ відвідав розширене засідання Виконкому РОФФ

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У переддень Великодня в конференц-залі готелю Мир відбулось розширене засідання виконавчого комітету Рівненської обласної федерації футболу. Захід відвідав президент ФФУ Андрій Павелко, котрий в цей день перебував на Рівненщині.

Виконком РОФФ затвердив ряд питань серед яких: формат чемпіонату області серед ветеранів 35+ (2 підгрупи по 8 і 7 команд відповідно), терміни і місця проведення обласних змагань серед дітей на призи клубу "Шкіряний м`яч", надання матеріальної допомоги багаторічному працівнику стадіону "Авангард" Миколі Столярчуку (на жаль, нині важко хворому). Також виконком вирішив допустити до змагань ІІ обалсної ліги команду Олександра Довгальця "Волинь-Цемент", адже цей ФК погасив усі минулі борги перед федерацією. Натомість по команді "Футбольний центр" (Дубно) ситуація залишається "підвішеною": за останньою інформацією керівництво цього міста готове виділити кошти на участь команди в чемпіонаті, однак досі йде комлектація її складу - тож цим питанням безпосередньо займатиметься комітет з проведення змагань РОФФ.

Виконком РОФФ вирішив підтримати кандидатуру нинішнього очільника українського футболу Андрія Павелка на вибори президента ФФУ, реогранізованої у громадську спілку. Пан Павелко подякував землякам за підтримку та пообіцяв не підвести їх на шляху розбудови вітчизяного футболу. Члени виконкому одноголосно підтримали і кандидатури трьох делегатів РОФФ на червневу конференцію ФФУ - там футбольну Рівненщину представлять керівники обласної федерації - Олексій Хахльов, Володимир Поліщук та Олег Кучер.

Голова РОФФ та президент ФФУ також проінформували громадськість про ситуацію з будівництвом штучного майданчика стандартних розмірів за програмою "Хет-трик УЄФА" у Рівному. Нарешті всі сторони, котрі задіяні у цьому процесі дійшли згоди і "міні-стадіону" у нашому обласному центрі таки бути.

Завершилось розширене засідання виконкому із приємних моментів: Андрій Павелко урочисто вручив голові РОФФ Олексію Хахльову ключі від новенького автомобіля Ford Cuga, який ФФУ передає у використання нашої обласної федерації, котру сам президент ФФУ назвав "однією із кращих в Україні", а також нагородив тренерів Рівненщини, які успішно завершили навчання за програмою УЄФА "Диплом С".

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: