Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Президент УАФ Андрій Павелко відвідав Рівненщину з робочим візитом

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Під час поїздки керівник УАФ разом із головою Рівненської обласної футбольної асоціації Олексієм Хахльовим, головою ОДА Віталієм Ковалем, мером Рівного Олександром Третяком, головою обласної ради Сергієм Кондрачуком, генеральним секретарем та віце-президентом УАФ Юрієм Запісоцьким і президентом НК «Верес» Іваном Надєїним проінспектував хід реконструкції рівненського міського стадіону «Авангард» та взяв участь у нараді, присвяченій реалізації цього важливого проєкту.

«Зараз НК «Верес» проводить свої поєдинки на стадіоні «Колос» у смт Млинів, але клуб і його віддані вболівальники мріють повернутися на рідний «Авангард», який після завершення реконструкції має всі шанси відновити реноме одного з найкращих стадіонів України та отримати право приймати матчі національних збірних. Ми домовилися з представниками влади Рівненщини об’єднати зусилля і зробити все можливе, щоб це сталося якнайшвидше», — зазначив Андрій Павелко.


За підсумками наради для координації дій із реалізації цього проєкту було створено робочу групу за участі представників міської, обласної влади й футбольної спільноти, до якої від Української асоціації футболу ввійшов генеральний секретар, віце-президент УАФ Юрій Запісоцький.

Окрім цього Андрій Павелко відвідав селище Корнин (Рівненський район), де оглянув завершене будівництво корпусу місцевої школи та пришкільне футбольне поле зі штучним покриттям.

За інформацією прес-служби УАФ, фото Олександра Харвата

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: