Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Президент "Вереса" Іван Надєїн зробив подарунок сину бранця Кремля Миколи Карпюка

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Під час кубкового матчу проти тернопільської "Ниви" президент рівненського "Вереса" Іван Надєїн вручив сину Миколи Карпюка - Тарасу - м’яч із автографами гравців команди. Адже Тарас Карпюк - уболівальник рівненського "Вереса".

- Для нас честь підтримати сина українського патріота і політичного в’язня, якого незаконно засудили і утримують в російській в’язниці. Тим більше приємно, що Тарас є палким уболівальником українського футболу та фанатом Народного клубу «Верес». Сподіваємось, що найближчим часом вдасться повернути Миколу Карпюка в Україну. І побачити в майбутньому на матчі «Вереса» Тараса вже зі своїм батьком. - сказав президент футбольного клубу «Верес» Іван Надєїн.

Іван Надєїн, НК Верес, Верес Рівне, футбол, Микола Карпюк, Тарас Карпюк

Тарас Карпюк

- Відчуваю величезну гордість за тата з приводу присвоєння йому відзнаки "За заслуги перед містом" IІ ступеня. Дуже приємно. Так само приємно було отримати такий подарунок від президента рівненського "Вереса". Я вболіваю за "Динамо" та "Верес". Проживаю у Києві, але коли буваю на Рівненщині - завжди відвідую матчі "Вереса" у Млинові, - сказав син Миколи Карпюка Тарас.

Зауважимо, що політичний в`язень Кремля, уродженець Рівненщини та український народний герой Микола Карпюк із нагоди Дня Рівного отримав почесну відзнаку "За заслуги перед містом" IІ ступеня! Відзнака вручається за багаторічну плідну працю, діяльність у певній галузі, що сприяла підвищенню її авторитету, престижу, за тривалі зусилля, що увінчалися успіхом.

За матеріалами Інформаційної служби НК "Верес", фото

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

Оперативні результати матчів, відеозаписи й трансляції

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: