Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Привітання Миколі Степановичу Васюті із ювілеєм!

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Сьогодні 50-річний ювілей святкує голова комітету арбітрів РОФФ, екс-арбітр Прем`єр-ліги України, член виконкому обласної федерації футболу Микола Степанович Васюта!

Від імені футбольної спільноти нашого краю вітаємо ювіляра з цією визначною датою та зичимо міцного здоров`я, натхнення, усіх благ та підкорення нових вершин!

50 років – це час підбивати підсумки або, як кажуть, «збирати каміння». Час, коли можна перевести дух і озирнутися назад. Багато чого зроблено, отриманий величезний життєвий досвід, але Ви ще сповнені сил, душа молода, а значить, рано думати про відпочинок! Бажаємо Вам не зупинятися на досягнутому, йти вперед до нових цілей, вести за собою інших. Нехай Вам щастить! Нехай Вас оточують і в усьому підтримують улюблені, близькі й віддані люди! Многая і благая літа вам!

ВАСЮТА МИКОЛА СТЕПАНОВИЧ


Народився 24 липня 1968 року. Навчався у спеціалізованому футбольному класі. Вихованець СДЮШОР «Авангард» (Рівне). Вищу освіту здобув у РДГУ (1993 р.). В сезоні 1984 року дебютував у основному складі команди майстрів «Авангард» (Рівне) в чемпіонаті СРСР серед команд другої ліги. Згодом виступав за різні команди колективів фізкультури. По завершенні кар’єри футболіста, наприкінці 90-х років, став обслуговувати матчі обласного та Всеукраїнського рівня в якості арбітра. З 2009 по 2013 рік – асистент арбітра Премєр-ліги чемпіоната України з футболу. В якості асистента арбітра відсудив матчі найвищого національного рівня – Суперкубок України 2010 року, фінал Кубка України 2011 року і матчі між лідерами вітчизняного футболу. По завершенні суддівської кар’єри перейшов на інспекторську діяльність ставши спостерігачем арбітражу і очолив комітет арбітрів РОФФ та регоніальну «Школу футбольного арбітра». Основне місце роботи – вчительська діяльність в НВК №26 м. Рівне.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: