Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Проект Програми розвитку футболу в Рівненській області на 2017-2020 роки

Рiвненська обласна федерацiя футболу

27 січня 2017 р. Виконком РОФФ розглянув проект "Програми розвитку футболу в Рівненській області на 2017-2020 роки".

Вашій увазі пропонується перелік основних завдань Програми. РОФФ звертається до футбольної громади, фахівців і небайдужих шанувальників футболу з проханням ознайомитись з даною Програмою та надіслати свої пропозиції та зауваженнями на ел. адресу rioff@ukr.net або залишити їх у розділі "коментарі" на нашому сайті.

 Основні завдання Програми розвитку футболу в Рівненській області на 2017-2020 роки
1. Відкриття відділення футболу в комунальному закладі «Обласна школа вищої спортивної майстерності Рівненської обласної ради».
2. Відкриття дитячих відділень футболу районних спортивних шкіл в населених пунктах області, дорослі команди яких приймають участь в чемпіонаті та першості області з футболу.
3. Забезпечення участі професійної команди НК «Верес» (Рівне) в Прем’єр-лізі України.
4. Будівництво тренувальної бази для професійної команди НК «Верес», в т.ч. стадіону із штучним футбольним полем стандартних розмірів.
5. Створення інфраструктури та будівництво штучних полів та майданчиків в містах та районних центрах області.
6. Створити умови згідно Регламенту обласних змагань з футболу для футбольних команд-учасників чемпіонату та першості області.
7. Забезпечити перереєстрацію районних та міських федерацій футболу згідно чинного законодавства.
8. Забезпечити участь в чемпіонаті та першості області з футболу команди-представника від кожного району (міста) Рівненської області із залученням бюджетних коштів.
9. Реконструкція центрального стадіону «Авангард» м. Рівне.
10. Запровадити в області досвід проведення в м. Рівне змагань з футболу серед молодших школярів «Кубок майбутніх чемпіонів».
11. Запровадити в області досвід НВК №26 м. Рівне зі створення футбольних класів в загально-освітніх учбових закладах згідно «Положення про спортивний клас».
12. Передбачити функціонування спеціалізованих змін в дитячих оздоровчих закладах з метою оздоровлення та підвищення майстерності юних футболістів.
13. Передбачити в місцевих бюджетах кошти на ремонт, будівництво нових полів, в т.ч. із штучним покриттям, стандартних і зменшених розмірів, благоустрій існуючих футбольних полів і майданчиків, прилеглої до них території та забезпечення їх необхідним інвентарем.
14. Забезпечити в області розширення соціальної структури футболу проведенням турнірів серед школярів, студентів, військових, ветеранів, інвалідів, турнірів пам’яті видатних футболістів та тренерів, Героїв АТО.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: