Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Регламент обласних змагань з футболу серед аматорських команд на 2015 рік 2

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 Розділ VІІ. Порядок оформлення документів 

та подачі заявок.
7.1. Подання та оформлення заявкової документації проводиться згідно з графіком, затвердженим Комітетом з проведення змагань. За заявку не за графіком з вини офіційних осіб клубу (команди) команда повинна сплатити безповоротну фінансову допомогу в сумі 200 грн.Команди, які не подали своєчасно заявкові документи та не сплатили обов’язковий грошовий внесок до днязаявки за графіком (або мають заборгованість перед РОФФ за минулий рік), ДО УЧАСТІ В СУПЕРКУБКУ, КУБКУ, ЧЕМПІОНАТІ та ПЕРШОСТІ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ!
7.2.Заборонено участь футболістів-професіоналів у чемпіонаті, першості, Кубку та Суперкубкуобласті.
7.3. Футболіст, який на момент заявки уклав (і/або не розірвав) контракт з професіональним клубом (Прем’єр-ліга, І ліга, ІІ ліга ПФЛ або іншої країни), до участі в обласних змаганнях чемпіонату, першості, Кубку та Суперкубку не допускається.
Гравці, учасники чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку області з футболу сезону 2015 року мають статус футболіста-аматора.
Представники команди, гравці якої заявляються за професіональний клуб, повинні відразу сповістити і відзаявити їх з РОФФ (ГРАВЦІ ТА ПРЕДСТАВНИКИ КОМАНДИ НЕСУТЬ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ ЗА НЕПОДАННЯ ТАКОЇ ІНФОРМАЦІЇ ДО РОФФ).
Футболіст-професіонал може бути класифікований як футболіст-аматор тільки після закінчення терміну 30 (тридцяти) днів від припинення діяльності в статусі професіонала. Вказаний термін визначається від дати, коли футболіст брав участь в останньому для нього календарному матчі як професіонал.
7.4. Футболіст може бути одночасно зареєстрований тільки в одному клубі (команді) однієї регіональної федерації футболу, згідно з Регламентом ФФУ зі статусу і трансферу футболістів.
Гравці, котрі на момент заявки в РОФФ уже зареєстровані для участі у змаганнях інших областей, до участі в Суперкубку, Кубку, чемпіонаті та першості області не допускаються. Гравцям футбольних клубів     (команд) чемпіонату,першості, розіграшу Кубку та Суперкубку Рівненської області не дозволяється  одночасно заявлятися за команди та брати участь в чемпіонатах,першостях та розіграшах Кубку інших областей , в тому числі міст та районів . В противному випадку дії таких гравців розглядає  КДК  РОФФ.
7.5. Кожна команда подає до комітету з проведення змагань рофф наступні документи:
·         документ про перерахування обов’язкового грошового внеску;
·         заявочний лист (з кольоровим фото кожного гравця, тренера, лікаря та представників команди) встановленої форми, завірені:
o   лікарем з його підписом і печаткою, що засвідчує допуск кожного гравця та печаткою медзакладу, що засвідчує печатку лікаря;
o   керівником клубу (установи), яку представляє команда;
o   районною (міською) федерацією футболу;
·         паспорт футболіста;
·         громадянський паспорт на осіб, які не зареєстровані в ЄІБ ФФУ (оригінал), одну кольорову фотокартку 3х4 см на кожного гравця команди, а також офіційних представників (президента клубу, начальника команди, головного тренера, тренера, лікаря);
·         копію діючої ліцензії головного тренера категорії  «С-диплом  УЄФА» або вищої категорії / довідка про початок навчання з метою отримання категорії  «С – диплом УЄФА»;
·         на момент заявки футболіста-легіонера з іншої області повинен надати до РОФФ лист від своєї регіональної федерації про те, що він не заявлений за жодний інший клуб (команду);
·         в обов’язковому порядку надається письмова згода гравця на копії документа з фотокарткою, який засвідчує його особу;
·         юридичну, поштову, електронну адресу та контактні номери телефонів і факсів футбольного клубу (команди)  та стадіону.
Клуби (команди) отримують заявковий лист  гравців на момент заявки, завірений підписом і печаткою  та паспорти футболістів і офіційних представників обласних змагань.
7.6. У І та ІІ лізі кожна команда може заявити до 25 осіб. За заявку кожного гравця понад 25 футболістів у дорослій  команді, клуб повинен сплатити до РОФФ обов’язковий грошовий внесок у сумі 200 грн.
7.7. За гравців інших областей України, які вперше заявляються за команду Рівненщини або мають прописку – реєстрацію в Рівненській області менше одного року (за винятком студентів, які навчаються на стаціонарній формі навчання та проживають на момент заявки у Рівненській області), команда повинна сплатити на розрахунковий рахунок РОФФ обов’язковий грошовий внесок у сумі 1000 (одна тисяча) грн.
7.8. Заявка або перезаявка футболістів з одного клубу (команди) до іншого та дозаявка до Кубку області дозволяється лише у два періоди, визначені Комітетом з питань статусу та трансферів футболістів ФФУ:
1-й реєстраційний період – 20 березня – 30 квітня 2015 року;
2-й реєстраційний період – 28 липня – 28 серпня 2015 року.
7.9. За період з 01 липня по 30 червня наступного року футболіст може бути зареєстрований не більше ніж в двох клубах ( командах ) і за вказаний період футболіст має право виступати в офіційних матчах лише за два клуби ( команди ) незалежно від того , під егідою яких асоціацій, ліг,спортивних товариств, районних федерацій він виступає .
7.10. При виявленні футболіста, який порушив пункти 7.4. та 7.9. йому забороняється виступати за команду – учасницю обласних змагань до 30 червня поточного, або наступного року. До клубу в цьому випадку дисциплінарні санкції не застосовуються.
7.11. Для оформлення перезаявки футболіста представник команди, до якої переходить даний футболіст, подає до РОФФ такі документи:
а) заяву футболіста на ім`я Голови РОФФ про бажання перейти з команди в команду з особистим підписом і підписом офіційного представника команди, з якої йде гравець, про те, що даним футболістом не існує  заборгованості з екіпірування;
б) паспорт футболіста;
в) дозаявочний лист з фотокарткою гравця та візою лікаря про його допуск до змагань;
Усі спірні питання, пов`язані з перезаявками гравців, вирішує КДК РОФФ протягом 7 днів після подання такого клопотання командою (або гравцем).
7.12. Заявка футболістів з інших областей України та іноземців дозволяється лише у два періоди, вказані в п. 7.8. Заявка іноземців дозволяється тільки з дозволу Комітету з питань статусу та трансферів футболістів ФФУ.
7.13. Клуби (команди) І ліги мають право заявляти для участі у змаганнях другі команди (фарм-клуби) у ІІ лізі за окремою заявкою. Фарм-клуби не мають права переходити до І ліги.
7.14. У випадку зміни власника клубу (команди), новий клуб, який бажає стати правонаступником і розташовується в Рівненській області, повинен надати до РОФФ наступні документи:
а) договір про правонаступність;
б) нотаріально завіренні копії установчих документів нового власника клубу;
в) письмові зобов’язання нового власника клубу про прийняття на себе боргів перед РОФФ, іншими командами, ДЮСШ (юнацькою командою);
г) платіжне доручення про сплату обов’язкового грошового внеску в розмірі 2000 грн. за перереєстрацію клубу та команди на р/р РОФФ.
Тільки при дотриманні умов пункту 7.14 новий клуб отримає право на участь в чемпіонаті (першості) та заявку гравців у встановлені Регламентом строки.
 
Розділ VІІІ. АРБІТРАЖ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ.
8.1. Арбітраж  обласних  змагань здійснюється арбітрами  рекомендованими Комітетом арбітрів РОФФ. Арбітраж здійснюється у відповідності з Правилами гри, змінами і доповненнями до них, затвердженими Міжнародною Радою футбольних асоціацій.
8.2. Контроль за якістю арбітражу здійснює Комітет арбітрів РОФФ.
8.3. Призначення арбітрів на матчі обласних змагань здійснюється Комітетом арбітрів і затверджується головою Комітету арбітрів РОФФ та погоджується з Головою РОФФ (в разі його відсутності з І заступником Голови або Виконавчим директором РОФФ).
Прохання футбольного клубу (команди) або організації про заміну арбітра, асистентів арбітра, призначених на гру до розгляду не приймається.
8.4. Для  проведення матчів чемпіонату , розіграшу Кубку області ( з 1/8 фіналу) та Суперкубка призначається  чотири арбітра  (арбітр, два асистента арбітра, 4 арбітр).
Для  проведення матчів першості призначається три  арбітра  (арбітр, два асистента арбітра)
8.5. Арбітри зобов’язані прибути до місця проведення матчу в день гри за  одну годину до його початку.
8.6. У разі неможливості обслуговувати футбольний матч арбітр зобов’язаний за три дні повідомити про це голову, заступника голови або секретаря Комітету арбітрів РОФФ.
8.7. У випадку неявки на гру бригади арбітрів (арбітра, асистента арбітра), матч обслуговують найбільш кваліфіковані арбітри місцевого Комітету арбітрів.
8.8. Неявка або запізнення на матч арбітра, асистента арбітра, розглядається на засіданні Комітету арбітрів РОФФ.
8.9. Арбітр разом з спостерігачем арбітражу матчу зобов’язаний до початку гри оглянути футбольне поле, оцінити його якість за 5-ти бальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті арбітра. У разі непридатності футбольного поля для проведення матчу, арбітр приймає рішення про його скасування.
8.10. Арбітр зобов’язаний перевірити присутність медичного працівника. Його прізвище необхідно внести у рапорт арбітра.
8.11. У випадку відсутності спостерігача арбітражу, арбітр виконує його функції щодо огляду та прийому стадіону та наявності акту про матч, кількості __________.
8.12. 4-арбітр зобов’язаний до початку матчу разом з представниками команд, які зустрічаються визначити колір форми. У випадку збігу кольорів, форму змінює команда-господар.
8.13. Арбірт разом з тренером несе повну відповідальність за дотримання правил допуску футболістів до матчу.
8.14. Арбітр зобов’язаний до початку матчу перевірити заявочні документи (заявочний лист, паспорт футболіста) а потім ретельно звірити ідентичність фотокартки на паспорті футболіста з особою, яка виходить на футбольне поле та номер (№) на футболці, який повинен співпадати з записом у рапорті арбітра.
8.15. Після закінчення матчу арбітр збобов’язаний на протязі 30-ти хвилин оформити рапорт арбітра.
У рапорті арбітра необхідно викласти інформацію про всі дисциплінарні санкції, що прийняті відносно футболістів, тренерів, офіційних осіб команд і будь-які інциденти, що виникли до, під час та після матчу. Про це необхідно повідомити керівництво футбольних клубів (команд) та спостерігача арбітражу матчу.
8.16. Рапорт арбітра від імені футбольного клубу (команди) підписує тренер або начальник команди, а також капітан команди до початку матчу.
8.17. Після закінчення матчу арбітр зобов’язаний передати члену Комітету з проведення змагань РОФФ інформацію про проведений матч, а до 17-ї години наступного дня  доставити рапорт арбітра в обласну федерацію футболу або надіслати його поштою (факсом, е-mail):
·         Адреса - 33028, м. Рівне, вул. Академіка Грушевського, 77, офіс 309.
·         Факс - 0362-62-34-06.
·         e-mail: rioff@ukr.net
8.18. У випадку несвоєчасного надання інформації про проведений матч, відправки оригіналу рапорту арбітра (дата визначається за поштовим штемпелем на конверті) або у випадку, коли арбітр не внесе до рапорту арбітра попередження чи вилучення, порушення громадського порядку та інших негативних проявів, що мали місце у даному матчі, дії арбітра розглядатиме Комітет арбітрів РОФФ.
8.19. У випадку подачі протесту або інциденту, що мав місце до, під час та після гри, арбітр зобов’язаний терміново представити письмовий рапорт в РОФФ і обов’язково бути присутнім на засіданні КДК РОФФ, яке проводиться  протягом сезону кожного вівторка о 17-ій годині.
8.20. У разі невиконання вимог Регламенту, Правил гри, арбітр разом з спостерігачем арбітражу може прийняти рішення про припинення (відміну) гри.
8.21. Діяльність арбітрів, яка не обумовлена даним розділом Регламенту, здійснюється у відповідності до регламентуючих документів Комітету арбітрів РОФФ.
 
Розділ ІХ. СПОСТЕРЕЖЕННЯ АРБІТРАЖУ ОБЛАСНИХ ЗМАГАНЬ.
9.1. Спостереження арбітражу обласних змагань здійснюється спостерігачами арбітражу, рекомендованими Комітетом арбітрів РОФФ.
9.2. Спостерігач арбітражу матчів обласних  змагань виконує також функції щодо огляду та допущення стадіону до проведення змагань та наявності акту про можливість їх проведення.
9.3. Призначення спостерігачів арбітражу на матчі здійснюється Комітетом арбітрів РОФФ і затверджується головою Комітету арбітрів РОФФ. Прохання футбольного клубу (команди) або організації про заміну спостерігача арбітражу, призначеного на гру до розгляду не приймається.
9.4. Спостерігач арбітражу зобов’язаний прибути до місця проведення матчу в день гри за одну годину до його початку.
9.5. Спостерігач арбітражу разом з арбітрами зобов’язаний перед початком матчів провести організаційну розмову за участю тренерів (представників) футбольних клубів (команд).
9.6. У разі неможливості обслуговувати футбольний матч спостерігач арбітражу зобов’язаний за три дні повідомити про це голову, заступника голови або секретаря Комітету арбітрів РОФФ.
9.7. Після прибуття на місце проведення матчу спостерігач арбітражу зобов’язаний представитися:
·         команді господарів поля;
·         команді гостей;
·         черговому працівнику правоохоронних органів та узгодити з ним питання, пов’язані з проведенням матчу;
·         медичному працівнику.
9.8. Спостерігач арбітражу разом з арбітром до початку матчу повинен оглянути футбольне поле, оцінити його за 5-ти бальною шкалою та зробити відповідний запис у рапорті спостерігача арбітражу.
9.9.  У випадку відсутності відеозйомки матчу спостерігач арбітражу зобов’язаний відмітити даний факт у рапорті спостерігача арбітражу.
9.10. Після закінчення матчу спостерігач арбітражу зобов’язаний на підставі діючих методичних рекомендацій і вказівок провести об’єктивний аналіз (розбір) арбітражу.
9.11. Після закінчення матчу спостерігач арбітражу зобов’язаний передати члену Комітету з проведення змагань РОФФ інформацію про проведений матч, а на протязі 48 годин  доставити рапорт  спостерігача арбітражу в обласну федерацію футболу або надіслати його поштою (факсом, е-mail):
·         Адреса - 33028, м. Рівне, вул. 16 Липня, 38, 1-поверх, РОФФ.
·         Факс - 0362-62-34-06.
·         e-mail: rioff@ukr.net
9.12. У випадку несвоєчасного надання інформації про проведений матч, відправки оригіналу рапорту спостерігача арбітражу (дата визначається за поштовим штемпелем на конверті) дії спостерігача арбітражу розглядатиме Комітет арбітрів РОФФ.
9.13. У випадку подачі протесту або інциденту, що мав місце до, під час та після гри, спостерігач арбітражу зобов’язаний терміново представити письмовий рапорт в РОФФ і обов’язково бути присутнім на засідані КДК РОФФ.
9.14. Діяльність спостерігачів арбітражу, яка не обумовлена даним розділом Регламенту, здійснюється у відповідності до регламентуючих документів Комітету арбітрів РОФФ.
 
Розділ Х. Протести. ПОРЯДОК ПОДАННЯ. РОЗГЛЯД
10.1. У разіподання протесту арбітр, спостерігач арбітражу терміново повідомляє представнику Комітету з проведення змагань цю інформацію. У разі відсутності заяви, зафіксованої спостерігачем арбітражу (або арбітром) в рапортах арбітра та спостерігача арбітражу після гри, протест до розгляду не приймається.
10.2. Обґрунтований протест офіційний представник клубу (команди) повинен подати до РОФФ протягом 24 годин після закінчення матчу. Після отримання протесту Комітет з проведення змагань РОФФ повинен відразу повідомити про суть протесту представника команди-суперника. Протест розглядає КДК РОФФпісляперерахування обов’язкового грошового внеску в сумі 1000 (одна тисяча) гривень на р/р РОФФ. У випадку задоволення протесту внесок повертається команді, яка його подала. Протест не розглядається, якщо вказаний внесок не сплачений протягом 4 (чотирьох) днів після надходження протесту до РОФФ.
10.3. Не приймаються до розгляду несвоєчасно подані протести, а також у разі, якщо вони поданіна рішення арбітра протягом матчу:
·   призначення (не призначення) вільних, штрафних або 11-метрових ударів;
·   визначення положення “поза грою”;
·   визначення виходу м’яча за межі поля й надання права введення м’яча у гру;
·   зараховане або не зараховане взяття воріт;
·   попередження або вилучення гравців з поля.
10.4. Якщо гра проводиться без належної спортивної боротьби, пасивно, з неповагою до глядачів, за поданням відповідних рапортів арбітра, спостерігача арбітражу, Комісії з етики і Чесної гри, КДК РОФФ має право анулювати результати матчу й зарахувати поразку обом командам (- : -), а також прийняти рішення про подальшу участь команд у змаганнях, згідно з Дисциплінарними правилами РОФФ.
 
Розділ ХІ.  Визначення місць
11.1. Місця  команд  у чемпіонаті та першостях області визначаються за найбільшою сумою очок, набраних в усіх зустрічах. За виграш нараховується 3 очки, за нічию – 1 очко, за поразку очки не нараховуються.
11.2. У випадку однакової кількості очок у двох або більше команд, 1 місце визначається додатковими іграми в одне коло між цими командами. Умови та місце проведення пропонує Комітет з проведення змагань, а затверджує Президія РОФФ. Додаткова гра за перше місце в чемпіонаті або першості області проводиться на нейтральному полі. У такому випадку витрати з організації матчу (оплата арбітражу, інспектування, делегування, медперсоналу, оренда спортспоруд і т.п.) – за рахунок РОФФ, а відрядження команд-учасників – за рахунок відряджуючих організацій.
11.3. При визначенні наступних місць перевага надається команді, яка має кращі результати в особистих зустрічах з конкурентом (конкурентами); кількість очок, різниця забитих і пропущених м’ячів; найбільша кількість забитих м’чів;м’ячі, забиті на чужому полі. За рівності цього показника набувають чинності такі показники:
·         найбільша кількість перемог у всіх зустрічах;
·         найкраща різниця забитих і пропущених м’ячів у всіх зустрічах;
·         найбільша кількість м’ячів забитих у всіх зустрічах;
·         найменша кількість дисциплінарних покарань (жовтих і червоних карток) у всіх зустрічах;
За абсолютної рівності цих показників місця команд визначає жереб.
11.4. Якщо команда, яку знято (знялася) зі змагань, провела половину і більше ігор, то їй зараховуються поразки, в іграх які залишилися (0:3); якщо менше половини ігор – результати анулюються.
 
Розділ ХІІ. Нагородження
12.1. Команда І ліги, яка посіла 1 місце серед дорослих складів , отримує звання “Чемпіон області 2015 року”. Вона нагороджується кубком і дипломом. Гравці, тренери та офіційні особи команди нагороджуються медалями та грамотами за рахунок РОФФ.
12.2. Команди-призери чемпіонату області серед чоловіків нагороджуються кубками та дипломами (гравці, тренери та офіційні особи – медалями та грамотами) за рахунок РОФФ.
12.3. Команда, яка посіла 1 місце у ІІ лізі, нагороджується кубком і дипломом, а гравці, тренери та офіційні особи – медалями та грамотами за рахунок РОФФ. Команди, котрі посіли 2-3 місця у ІІ лізі, нагороджуються кубками та дипломами, а гравці, тренери та офіційні особи – медалями та грамотами за рахунок РОФФ.
12.4. Команди юнаків І ліги, які посіли 1-3 місця, нагороджуються кубками та дипломами; гравці,  тренери та офіційні особи – медалями та грамотами за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ.
12.5. Команди, які посіли 1-3 місця у клубному заліку (сума очок дорослих + юнацьких складів), нагороджуються пам’ятними призами РОФФ.
12.6. Нагородженню підлягають гравці, які зіграли в даних змаганнях не менше 50% матчів, а гравці збірних команд області та України – не менше 30% матчів.
12.7. Максимальна кількість футболістів та офіційних представників команди, які нагороджуються відповідними нагородами, становить 30 осіб. Виготовлення додаткових комплектів нагород не передбачено.
 
Розділ ХІІІ. Фінансові витрати
13.1. Витрати по відрядженню клубів (команд) та лікаря (проїзд, розміщення, добові, харчування) на матчі несуть безпосередньо організації, які відряджають  клуби (команди).
13.2. Команда-господар бере на себе витрати з підготовки місць змагань (пп. 6.7, 6.8 Регламенту).                      
13.3. Для покриття витрат на організацію та проведення змагань, учасники  чемпіонату та першості, Кубку та Суперкубку області перераховують обов’язковий грошовий внесок (безповоротну фінансову допомогу) чи добровільне пожертвування, що становить:
                       для команд І ліги -  5000 (п’ять тисяч) гривень;
                       для команд ІІ ліги -  3500 (три тисячі п’ятсот) гривень.
13.4.   Обов’язковий  грошовий внесок до початку заявки (згідно з графіком) команди перераховують на розрахунковий рахунок РОФФ:
Розрахунковий рахунок РОФФ
26005060038153 в РФ КБ "Приватбанк", МФО 333391, код 13987309
13.5.   За рахунок безповоротної фінансової допомоги проводяться:
·         Конференції, засідання Виконкому, Президії,  постійних комітетів РОФФ;
·         наради, семінари підвищення кваліфікації тренерів, арбітрів, спостерігачів арбітражу та громадського активу РОФФ;
·         підготовка та проведення чемпіонату, першості, розіграшу Кубку та Суперкубку області з футболу;
·         виготовлення та придбання нагородної, сувенірної атрибутики (кубки, медалі, вимпела, грамоти, значки, афіші, пам’ятні призи);
·         надання матеріальної допомоги ветеранам футболу, громадському активу, травмованим футболістам;
·         оплата оренди та обладнання офісу РОФФ;
·         оплати заробітньої плати штатним працівникам РОФФ та працюючим по договору;
·         надання практичної, методичної та фінансової допомоги футбольним клубам (командам) області, районним (міським) федераціям;
·         покриття інших витрат затверджених Виконкомом РОФФ;
Команди, які не перерахують безповоротню фінансову допомогу до початку заявкового періоду (згідно графіка, затвердженого головою РОФФ), до змагань  не допускаЮться!
13.6. Виплату гонорару  арбітрам, асистентам арбітра, 4-арбітру, спостерігачам арбітражу  здійснює клуб – господар поля. Гонорар повинен бути збільшений на суму витрат з відрядження  ( згідно з наданими підтверджуючими документами ), а також суму податку з доходів фізичних осіб та ЄСВ.
13.7. Гонорар  за арбітраж  та спостереження арбітражу проводиться  у таких розмірах:
                                            І  ліга:
- арбітр гри                                                               - 250 грн.
- асистенти гри,  2 чол.                                    по  175 грн.
- спостерігач арбітражу                                      -150 грн.
- четвертий арбітр                                                -   75 грн.
                                         ІІ ліга:
- арбітр гри                                                             - 175 грн.
- асистент гри,  2 чол.                                      по 120 грн.
- спостерігач арбітражу (у разі призначення)  - 120 грн.
Гонорар  за  арбітраж, спостереження арбітражу та відрядження проводяться представником команди-господаря з урахуванням усіх видів податку не пізніше, як за одну годину до початку гри.
Розмір гонорару  арбітрів, спостереження арбітражу може бути змінений протягом сезону за рішенням Виконкому РОФФ.
13.8. Якщо команда-господар до початку матчу не розрахується з арбітрами та спостерігачами арбітражу, то гра не проводиться, команді-господарю зараховується технічна поразка – (0:3) і до неї можуть бути вжиті дисциплінарні санкції за рішенням КДК РОФФ (у такому випадку проїзд в обидва кінці та компенсацію за харчування бригаді арбітрів  та спостерігачу арбітражу  відшкодовує РОФФ за рахунок обов’язкових грошових внесків).
13.9. Якщо на гру не з’явилась команда-господар, або на гру не з’явились обидві команди, а  бригада арбітрів  та спостерігач арбітражу  прибули до місця змагань, у такому випадку проїзд в обидва кінці дороги та компенсацію за харчування бригаді арбітрів та спостерігачу арбітражу  відшкодовує РОФФ за рахунок обов’язкового грошового внеску однієї або обох команд.
13.10. У грі, яка не відбулася через неявку команди гостей, а  бригада  арбітрів та спостерігач арбітражу прибули до місця змагань, робота бригади арбітрів  та інспектора оплачується командою-господарем у повному обсязі.
13.11. Компенсація за харчування та проїзд арбітрів юнацьких змагань проводиться за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ.
13.12. Залишок суми обов’язкового  грошового внеску команди, яка знялася (знята за рішенням Виконкому РОФФ) зі змагань, зараховується у фонд розвитку РОФФ.
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: