Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Регламент обласних змагань з футболу серед аматорських команд на 2015 рік 3

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 Положення про розіграш

Кубку Рівненської області з футболу 2015 року
                                       
1. Мета і завдання
Змагання на Кубок Рівненської області з футболу проводяться з метою залучення більшої кількості команд міст і районів області, визначення найсильнішої Кубкової команди Рівненщини серед аматорів .
 
2. Учасники змагань
а) до участі у змаганнях розіграшу  Кубку області з футболу 2015 року допускаються команди в порядку рейтингу: І ліга, ІІ ліга, ВФСТ “Колос” учасники !/16 фіналу доповнюються з числа бажаючих команд. Участь команд І та ІІ лігичемпіонату та першості області 2015 року в кубкових змаганнях – обов’язкова.
б) заявочний лист для участі у змаганнях на Кубок дійсні для команд чемпіонату та першості області. Для інших команд потрібно до початку розіграшу  подати заявочний лист до РОФФ, завірений печаткою медзакладу та поіменно лікарем, керівництвом команди. Гравці, заявлені для участі у І та ІІ лігах, не мають права грати в кубкових змаганнях за інші команди.
в) дозаявка гравців у розіграші Кубку області дозволяється до гри 1/4 фіналу, при умові виконання п.7.8.
г) за одну годину до гри команди надають арбітру заявочний лист з візою РОФФ та документ державного зразка або паспорт футболіста обласних змагань (для команд І, ІІ ліг).
д) жовті та червоні картки, отримані в Суперкубку області, чемпіонаті та першості, враховуються у змаганнях на Кубок області й навпаки. Санкції щодо порушників застосовуються згідно з Дисциплінарними правилами РОФФ.
 
 
 
3. Система і строки проведення змагань
а) розіграш Кубку області складається з 5-ти етапів (1/16, 1/8, 1/4, 1/2 та фінальний матч), причому ігри на всіх етапах складаються з однієї гри.
б) за підсумками чемпіонату та першості області 2014 р. кожній команді-учасниці кубкового турніру призначається  рейтинговий номер, що відповідає її розташуванню в турнірних таблицях. Рейтингові номери команд визначає Комітет з проведення змагань РОФФ.
в) на всіх етапах гра складається з двох таймів по 45 хв. кожний. У кожному матчі Кубку області беруть участь 11 гравців основного складу та 7 запасних, які мають право замінити гравців основи.
г) перед 1/16 фіналу Комітет з проведення змагань РОФФ за участю представників команд проводить рейтингове жеребкування з визначення команд-суперниць майбутнього етапу. Команди з нижчим рейтингом на етапі 1/16 фіналу приймають команди-суперниці на своєму полі. В 1/8, 1/4 та 1/2 фіналу проводиться “сліпий” жереб з визначення команд-суперниць і команди-господаря поля. Команда-господар поля у фінальній грі визначається за жеребом.
д) кубковий турнір буде проводитись у строки, визначені додатковим календарем, затвердженим Комітетом з проведенням РОФФ і узгодженим з  головою РОФФ.
е)початок матчів на всіх етапах Кубку відповідно до рішення Комітету з проведеннязмагань РОФФ.
є) дату, місце та час проведення фінальної гри затверджує Виконком РОФФ або Комітету з проведеннязмагань РОФФ. Фінальна гра проводиться на нейтральному полі.
ж) на кожному етапі розіграшу Кубку протягом усього матчу обов’язкова присутність лікаря та відповідної кількості представників правоохоронних органів, без яких гра не розпочинається, а в разі їх відсутності протягом 30 хв. від запланованого початку гра не проводиться і команді-господарю зараховується технічна поразка - (0:3).
з) підготовка спортивних споруд для проведення змагань покладається на їх власників та команду-господаря. Контроль за підготовкою спортспоруд і місця проведення матчів, забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснюють робочі комісії держадміністрацій на місцях. 
к) по всіх ситуаціях, непередбачених даним Положенням, рішення приймає Президія РОФФ.
 
4. Визначення переможців
а) на всіх етапах розіграшу Кубка переможцем вважається та команда, яка в основний час гри забила більше м’ячів у ворота суперника.
б) якщо гра в основний час закінчиться  внічию, на всіх етапах призначається додатковий час (два тайми по 15 хвилин без перерви).
в) якщо і в додатковий час не виявиться переможець, тоді призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів, що виконуються згідно “Правил гри”.
г) якщо команда не з’явилася на будь яку гру одного з етапів Кубку області, то вона знімається з подальшого розіграшу.
 
 
5. Фінансові умови проведення змагань
а)за відмову від участі в Кубку області команди І ліги сплачують безповоротна фінансова допомога у сумі 2000 грн., ІІ ліги -1000 грн.
б) на всіх етапах розіграшу Кубку області витрати на відрядження команд до місця змагань проводяться за рахунок відряджуючих організацій.
в) витрати на відрядження арбітрів та спостерігачів арбітражу (проїзд до місця змагань в обидва кінці, компенсація за харчування) на всіх етапах кубкового турніру проводяться за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ.
г) команди-господарі 1/16 фіналу матчу несуть витрати з оплати гонорару арбітрів у сумі 300 грн. з  розрахунку: арбітр – 150 грн., асистенти арбітра - по 75 грн. Гонорар повинен бути збільшений на суму витрат з відрядження  (згідно з наданими підтверджуючими документами), а також суму податку з доходів фізичних осіб.
д) команди-господарі 1/8, 1/4, 1/2 фіналу несуть витрати з оплати гонорару арбітрів та спостерігачів арбітражу згідно норм п. 13.7. Регламенту, що застосовуються у лізі, де грає команда-господар поля (команди, які не беруть участі у І та ІІ лізі, проводять розрахунок по ІІ лізі першості області).
е) витрати з організації та проведення фінального матчу (оренда спортспоруд, пожежної машини, карети “швидкої допомоги”, компенсація за харчування медперсоналу, оплата гонорару арбітрів, спостерігача арбітражу) – за рахунок РОФФ.
 
6. Нагородження
а) команда-переможець нагороджується перехідним кубком області, кубком і дипломом.
б) команда-фіналіст нагороджується пам’ятним призом і дипломом.
в) гравці, тренери та офіційні особи команд-фіналістів нагороджуються медалями та грамотами.
г) придбання кубків, пам’ятного приза, медалей, дипломів і грамот – за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ.
д)максимальна кількість футболістів та офіційних представників команди, які нагороджуються відповідними нагородами, становить 30 осіб. Виготовлення додаткових комплектів нагород не передбачено.
 
7. Кубок області серед юнацьких команд
а) змагання на Кубок області серед юнаків проводяться за участю юнацьких команд І ліги, а також усіх бажаючих команд ДЮСШ та інших закладів юнацькогофутболу.
б) до участі у змаганнях допускаються футболісти, визначені в п. 5.3. Регламенту.
в) розіграш Кубку області серед юнаків складається з 4-х етапів: 1/8, 1/4, 1/2 фіналу та фінального матчу, при цьому етапи 1/8, 1/4 і фінал проводяться з однієї  гри, етап 1/2 фіналу складається з двох ігор. Перед  кожним етапом проводиться  жеребкування кубкових пар і визначення господаря поля за участю представників команд.
г) кубкові змагання проводяться у строки, визначені Комітетом з проведення змагань РОФФ.
д) на етапах 1/8, 1/4 та у фінальній грі, якщо гра завершилась внічию, переможець визначається за серією 11-метрових ударів, що виконуються згідно “Правил гри” (без додаткового часу). В 1/2-фіналу переможець визначається за такими показниками:
- за найбільшої кількості набраних очок у двох матчах;
- за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;
- за  найбільшою кількістю м’ячів, забитих на чужому полі (за рівності цього показника у другій грі, призначається серія 11-метрових ударів).
е) фінал Кубку серед юнаків відбувається на нейтральному полі.
є) на всіх етапах розіграшу витрати на відрядження команд до місця змагань проводяться за рахунок відряджуючих організацій.
ж) витрати на відрядження арбітрів (проїзд до місця змагань, компенсація за харчування у день гри) – за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ. Компенсація за харчування медичного працівника– за рахунок команди-господаря.
з) володар Кубку області серед юнаків нагороджується кубком і дипломом; фіналіст – пам’ятним призом і дипломом; гравці та тренери обох команд фінального матчу – медалями та грамотами за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ.
к) максимальна кількість футболістів та офіційних представників команди, які нагороджуються відповідними нагородами, становить 27 осіб. Виготовлення додаткових комплектів нагород не передбачено.
 
9. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:
·   підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
·   контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.
Власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, зобов’язаний подати до Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.
 
Положення про розіграш
Суперкубку Рівненської області з футболу 2015 року
 
1. Мета
Розіграш Суперкубку Рівненської області проводиться щорічно  з метою популяризації аматорського футболу в області та організації дозвілля футбольних шанувальників.
 
2. Учасники змагань
а) до участі у розіграші Суперкубку області з футболу 2015 року допускаються чемпіон області сезону 2015 року та володар Кубку області 2015 року (або фіналіст Кубку області, якщо чемпіонат і Кубок виграла одна і та ж команда).
б) участь команд у розіграші Суперкубку – обов’язкова.
в) за одну годину до гри команди надають арбітру заявочний лист з візою РОФФ та паспорт футболіста обласних змагань (для команд І, ІІ ліг) або документ державного зразка .
г) жовті та червоні картки, отримані в чемпіонаті та першості області, враховуються у розіграші Суперкубку області й навпаки. Санкції щодо порушників застосовуються згідно з Дисциплінарними правилами РОФФ.
 
3. Система і строки проведення змагань. Визначення переможця
а) розіграш Суперкубку області 2015 року складається з однієї гри (два тайми по 45 хв. кожний), яка проводиться на нейтральному полі.
б) у матчі за Суперкубок області беруть участь 11 гравців основного складу та 7 запасних, які мають право замінити гравців основи.
в) дату, місце та час проведення гри визначає Виконком РОФФ або Комітет з проведення змагань РОФФ.
г) не пізніше ніж за сім днів до дати матчу за Суперкубок Комітет з проведення змагань РОФФ за участю представників команд проводить жеребкування з визначення команди-господаря поля.
д) у випадку, якщо гра в основний час закінчиться  внічию, призначається серія післяматчевих 11-метрових ударів, що виконуються згідно “Правил гри”.
е) по всіх ситуаціях, непередбачених даним Положенням, рішення приймає Президія РОФФ.
 
4. Фінансові умови проведення змагань
а) за відмову від участі у розіграші Суперкубку області чи неявку на гру – обовязковий грошовий внесок у сумі 5000 грн.
б) витрати по відрядженню команд на матч Суперкубку – за рахунок організацій (клубів, команд), які беруть участь у змаганнях.
в) витрати на відрядження арбітрів, спостерігача арбітражу (компенсація за харчування та проїзд до місця змагань в обидва кінці) та оплата гонорару з арбітражу, спостерігачам арбітражу згідно норм п. 13.8. Регламенту, що застосовуються у І лізі – за рахунок РОФФ.
г) витрати з організації та проведення матчу (оренда спортспоруд, пожежної машини, карети “швидкої допомоги”, відеозапис, компенсація за харчування медперсоналу) – за рахунок РОФФ.
 
5. Нагородження
а) команда-переможець нагороджується перехідним Суперкубком області, кубком і дипломом.
б) команда-фіналіст нагороджується пам’ятним призом і дипломом.
в) гравці, тренери та офіційні особи команд-фіналістів нагороджуються медалями та грамотами.
г) придбання кубків, пам’ятного приза, медалей, дипломів і грамот – за рахунок РОФФ.
д) максимальна кількість футболістів та офіційних представників команди, які нагороджуються відповідними нагородами, становить 30 осіб. Виготовлення додаткових комплектів нагород не передбачено.
 
 
6. Безпека при проведенні змагань. Підготовка спортивних споруд
У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 “Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів”:
·   підготовка спортивних споруд покладається на їх власників;
·   контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.
Власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, зобов’язаний подати до Комітету з питань стадіонів та безпеки проведення змагань акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.
 
Спортивна громадська організація
Рівненська обласна федерація футболу
 
Україна, 33028, м. Рівне, Академіка Грушевського 77, офіс 309, тел./факс: (0362) 62-34-06
e-mail: rioff@ukr.net
Офіційна інтернет-сторінка www.roff.rv.ua
 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: