Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Регламент обласної "Ліги чемпіонів" сезону 2017 року

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Р Е Г Л А М Е Н Т

про проведення обласного турніру з футболу “Ліга чемпіонів

серед переможців і призерів районних та міських змагань сезону 2017 р.

           1. МЕТА І ЗАВДАННЯ

Змагання “Ліги чемпіонів” проводяться на Рівненщині з метою визначення кращої команди серед переможців і призерів чемпіонатів районів і міст, залучення більшої кількості команд міст і районів до змагань, пошуку обдарованих молодих футболістів.

 2. УМОВИ І ТЕРМІНИ ПРОВЕДЕННЯ

Змагання проводяться за кубковою системою і складаються з п’яти етапів: 1/16, 1/8, 1/4, 1/2 кубку та фіналу, всі етапи проводяться з двох ігор (вдома та на виїзді). Терміни і час проведення матчів будуть визначені на засіданні комітету з проведення змагань РОФФ.

Перед фіналом проводиться жеребкування з визначення господаря поля в першій грі.

Переможці на всіх етапах визначаються:

а) за найбільшою кількістю набраних очок у двох іграх;

б) за кращою різницею забитих і пропущених м’ячів;

в) якщо обидві команди мають однакову різницю м’ячів у двох іграх, то переможцем вважається та команда, яка забила більшу кількість м’ячів на полі суперника;

г) якщо команди забили однакову кількість м’ячів на полі суперника, то після другої гри призначається серія 11-метрових штрафних ударів.

Якщо команда не з’явилася на будь-яку гру одного з етапів Ліги чемпіонів, то вона знімається з подальшого розіграшу змагань.

Матчі проводяться за Правилами гри у футбол (2 тайми по 45 хвилин з 15-хвилинною перервою), дисциплінарні санкції щодо порушників і протести застосовуються згідно з Дисциплінарними правилами і Регламентом РОФФ 2017року. Команда-господар забезпечує готовність футбольного поля з необхідною розміткою та інвентарем, згідно з “Правилами гри”, присутність протягом всієї гри лікаря та правоохоронних органів для проведення змагань і забезпечення громадського порядку (у разі їх відсутності гра не проводиться, а команді-господарю зараховується поразка – 0:3).

За годину до початку матчу офіційний представник команди записує до рапорту арбітра 11 гравців основного складу та 7 запасних (з 25 заявлених у РОФФ). У кожній грі дозволяється робити по 5 замін з числа запасних гравців, записаних у рапорт арбітра. Гравці повинні мати єдину спортивну форму, футбольне взуття, що відповідають Правилам гри. У разі однакового кольору форми обох команд, право на вибір мають гості. На всіх етапах команда-господар надає три ігрові м’ячі для проведення матчу, що відповідають Правилам гри.

Для допуску на участь у кожному матчі команди надають арбітру заявочний список гравців (або копію), завірений в РОФФ, і паспорти громадян України (або оригінали документів, що засвідчують особу).

 3. УЧАСНИКИ ЗМАГАНЬ І ЗАЯВКИ

До участі у змаганнях допускаються команди-переможці та призери районних і міських чемпіонатів, сформовані з гравців-аматорів. Команди (клуби), які беруть участь у чемпіонаті та першості області сезону 2017 року, не допускаються до участі в “Лізі чемпіонів”!

Гравці допускаються до участі у змаганнях згідно норми регламенту ФФУ зі статусу і трансферу футболістів Розділ VІ Стаття 17 п. 2: футболіст може бути одночасно зареєстрований тільки в одному клубі.

Для участі в Лізі чемпіонів в Рівненську обласну федерацію футболу (м. Рівне, вул. С.Петлюри, 35, 2-й поверх, тел. (0362) 62-34-06, моб.тел. 067-753-85-55) офіційний представник команди ДО 22 СЕРПНЯ ц.р. надає копію заявочного листа на участь в чемпіонаті району (міста) 2017 р., копію трьох рапортів арбітра першого кола змагань, завірену печаткою та підписом голови регіональної федерації футболу чи керівника таких змагань, а також заявочний список гравців для участі в “Лізі чемпіонів” (до 25 чоловік + 2 тренери-представники), завірений лікарем (поіменно), головою районної (міської) федерації футболу/або начальником відділу спорту та керівником команди. Дозаявка гравців, які не беруть участь у районних (міських) змаганнях 2017р. не дозволяється і завершується до ¼ фіналу. Гравці інших областей (країн), які заявлені для участі в чемпіонаті/першості районних (міських) змагань сезону 2017 року допускаються до участі в змаганнях. Гравці зі статусом професіоналів (Прем’єр-ліга, І та ІІ ліги ПФЛ України з футболу, вища ліга України з футзалу) до змагань не допускаються. 

БЕЗ ЗАЯВКИ, НАДАНОЇ У ВКАЗАНИЙ ТЕРМІН ТА ЗАВІРЕНОЇ В РОФФ ДО ПОЧАТКУ ЗМАГАНЬ, КОМАНДИ ДО ЗМАГАНЬ НЕ ДОПУСКАЮТЬСЯ.

 4. КЕРІВНИЦТВО

Загальне керівництво і контроль за організацією та проведенням змагань “Ліги чемпіонів” здійснює РОФФ спільно з відділом з питань фізичної культури і спорту облдержадміністрації. Безпосередня організація та проведення матчів покладається на Комітет з проведення змагань РОФФ. Суддівство матчів здійснюють арбітри, призначені Комітетом арбітрів РОФФ (можна рекомендувати арбітрів регіональних федерацій). Усі питання, не передбачені цим Регламентом, регулюються та вирішуються Комітетом з проведення змагань РОФФ.

 5. НАГОРОДЖЕННЯ

Команда-переможець Ліги чемпіонів нагороджується кубком і дипломом за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ. Команда-фіналіст нагороджується кубком і дипломом за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ. Гравці та тренери команд-фіналістів нагороджуються медалями та грамотами за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ.

 6. ФІНАНСОВІ УМОВИ

В усіх матчах обласної «Ліги чемпіонів» витрати на відрядження команд – за рахунок організацій, що беруть участь у змаганнях (відряджуючих організацій).

Витрати на відрядження арбітрів (компенсація за харчування та проїзд до місця змагань і назад) на всіх етапах – за рахунок коштів обласного бюджету, наданих РОФФ.

На всіх етапах змагань команди-господарі несуть витрати з оплати праці суддівської бригади з розрахунку 400 грн. за одну гру (арбітр – 200 грн., асистенти арбітра – по 100 грн.).

 7. БЕЗПЕКА ПРИ ПРОВЕДЕННІ ЗМАГАНЬ. ПІДГОТОВКА СПОРТСПОРУД

У відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 18 грудня 1998 року №2025 Про порядок підготовки спортивних споруд та інших спеціально відведених місць для проведення масових спортивних та культурно-видовищних заходів: підготовка спортивних споруд покладається на їх власників; контроль за підготовкою спортивних споруд та забезпечення безпеки при проведенні змагань здійснює робоча комісія, яка утворена відповідальними обласними державними адміністраціями.

Власник спортивної споруди не менш, ніж за чотири години до початку змагань, зобов`язаний подати до робочої комісії акт про її готовність до проведення змагань. Невиконання вимог, передбачених цим пунктом, що стали причиною виникнення надзвичайних обставин під час проведення змагань, спонукає до відповідальності, передбаченою чинним законодавством України.

 Дане положення є офіційним викликом на змагання.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: