Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Рішення Контрольно-дисциплінарного комітету РОФФ

Рiвненська обласна федерацiя футболу

До Вашої уваги рішення КДК РОФФ від 29 серпня 2016 р. Дане рішення може бути оскаржене і надано до розгляду  Апеляційного комітету РОФФ.

 

Рішення № 9
Контрольно-дисциплінарного комітету
Рівненської обласної федерації футболу
м. Рівне 29 серпня 2016 р.

Присутні: Биков А.С. – голова, Василюк В.М. – заступник голови, Сільвай С.Н., Баль О.М., Присяжнюк В.П. – члени КДК;
Цюх О. – ФК Малинськ, ФК «ОДЕК» – Кулаковський Я.Г., Штундер В.Ф. – ФК Садове («Ліга чемпіонів») - представники команд; Каращук С. – арбітр фінального матчу кубку області, ФК Малинськ – ФК «ОДЕК», Ткачук Т., Фірсов М. – асистенти арбітра фінального матчу кубку області, Дзюра В. – арбітр матчу ФК Садове – «Горинь» (В.Цепцевичі); Васюта М.С., Поліщук В.П. – представники РОФФ.


ПОРЯДОК ДЕННИЙ:
1. Про припинення матчу на 79 хв. через відсутність лікаря ¼ фіналу розіграшу обласної «Ліги чемпіонів», що відбувся в с. Садове між командами ФК Садове – «Горинь» (В.Цепцевичі).
2. Про отримання 5 (п’яти) попереджень гравцями команд «Агат» Симонів та «Острог-Академія» під час матчу, що відбувся 14.08.16 р. в м. Острог, гравцями команд ФК Малинськ та ФК «ОДЕК», що відбувся 24.08.16 р. в м. Рівне, гравцями команди «Імпульс» під час матчу, що відбувся 21.08.16 р. в м. Дубно між командами «Імпульс» - «Острог-Академія».
3. Про ганебну поведінку Онищука А.Ф. – власника команди ФК Малинськ під час фінального матчу кубку області між командами ФК Малинськ – «ОДЕК». Про вилучення з технічної площі ФК «ОДЕК» начальника команди Кулаковського Я.Г. під час фінального матчу кубку області між командами ФК Малинськ – «ОДЕК», що відбувся 24.08.16 р. в м. Рівне.
4. Про участь у грі першості області «Зоря» - «Імпульс», що відбулась 28.08.16 р. незаявленого гравця Попика Олексія за команду «Зоря».

 


Рішення:
1.1. Згідно п. 6.7. Регламенту обласних змагань з футболу та п. 2.3.2 (є) Дисциплінарних правил РОФФ зарахувати ФК Садове технічну поразку з рахунком 0:3 в першому матчі ¼ фіналу обласної «Ліги чемпіонів» та зобов’язати сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 грн. у 10-денний термін після отримання рішення КДК.
Голосували: «За» - одноголосно.

 

2.1. Згідно п. 2.3.2 (з) зобов’язати ФК Малинськ, ФК «ОДЕК», команди «Агат» (Симонів), «Імпульс» (Дубно) та «Острог-Академія» сплатити обов’язкові грошові внески по 100 грн. у 10-денний термін після отримання рішення КДК.
Голосували: «За» - одноголосно.

 

3.1. Згідно п. 2.1. (д), 2.3.2 (ж) Дисциплінарних правил РОФФ – за втручання в дії арбітра з нанесенням тілесних ушкоджень арбітру матчу Каращуку Сергія з боку власника ФК Малинськ Онищука Анатолія та болільника ФК Малинськ зобов’язати ФК Малинськ сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 5 000 грн. у 10-денний термін з дня отримання рішення КДК.
Голосували: «За» - одноголосно.

 

3.2. Згідно 2.3.1. Дисциплінарних правил РОФФ – за незабезпечення безпеки арбітрів під час гри дискваліфікувати ФК Малинськ від участі в Суперкубку Рівненської області 2016 року та від участі у розіграші Кубку області 2017 року.
Голосували: «За» - одноголосно.

 3.3. Згідно п. 2.1. (г) Дисциплінарних правил РОФФ дискваліфікувати начальника команди Кулаковського Я.Г. на 3 (три) гри та зобов’язати ФК ОДЕК сплатити обов’язковий грошовий внесок у розмірі 200 грн.

Голосували: «За» - одноголосно.

4.1.  Згідно п. 2.3.2 (в) Дисциплінарних правил РОФФ – за участь у матчі першості області незаявленого гравця в складі «Зорі» зобов’язати команду «Зоря» сплатити обов’язковий грошовий внесок 500 грн. та зарахувати їй технічну поразку, а команді «Імпульс» технічну перемогу з рахунком 3:0.

Голосували: «За» - 4 (чотири), «Утримався» - 1 (один), «Проти» - немає.

 

 

 

Голова КДК РОФФ Биков А.С.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: