Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Рівненська міська федерація проведе весняний Чемпіонат Бізнес-ліги ОГО з футзалу

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У найближчу суботу, 22 квітня, у Рівному стартує Чемпіонат «Бізнес-ліги ОГО». Вперше за сімнадцять років проведення цього футзального турніру змагання відбудуться не восени, а весною. Матчі чемпіонату планується проводити на штучному майданчику стадіону «Олімп», що на вулиці Набережній.

Організаційна нарада пройде вже у середу, 19 квітня. Початок запланований на 18:30. Представників команд запрошують навідатися у приміщенні Видавничого Дому «ОГО», що на вулиці Шкільна, 2.

Як відзначив голова Рівненської міської федерації футболу (РМФФ) Валерій Гладков, очікується, що участь у Чемпіонаті Бізнес-ліги ОГО візьмуть як «старожили», так і новачки. Матчі будуть відбуватися на вихідних у першій половині дня.

Наразі свою участь у турнірі підтвердили команди УПСК, «ВАО Транс», «Рівнеобленерго», «Ребелс», «Інваспорт» та «Comeback». Оптимальною кількістю команд-учасниць організатори турніру вважають десять клубів, тому в Бізнес-лізі залишаються ще вакантні місця. Заявковий внесок – 1550 гривень.

Нагадаємо, матчі останньої Бізнес-ліги ОГО пройшли восени 2015 року у залі Інституту технології та дизайну. 25 жовтня відбулися заключні поєдинки турніру, переможцем якого став «Комфорт-сервіс». «Комфортівці» перервали трирічну гегемонію «Рівнегазу» у Бізнес-лізі та вперше здобули цей почесний титул.

Переможці Чемпіонату Бізнес-ліги ОГО в останніх десяти турнірів (більше статистики про Бізнес-лігу та Кубок ОГО - на сайті ФК "АГАТ").

2015 рік "Комфорт-сервіс" Інститут права НУВГП "Рівнегаз" 2014 рік "Рівнегаз" "Комфорт-сервіс" "ОГО" 2013 рік "Рівнегаз" "Рівне-112" "Комфорт-сервіс" 2012 рік "Рівнегаз" ФК "Забороль" "ОГО" 2011 рік "Карат" "Westmetallgroup" "Рівне-112" 2010 рік "Рівне-112" "Фарт Сервіс" "Westmetallgroup" 2009 рік "Рівне-112" "ЗахідМетІнвест" "ПриватБанк" 2008 рік "Рівне-112" "ПриватБанк" "Роял-клуб" 2007 рік "Імпульс" "Роял-клуб" "Карат" 2006 рік "Рівень" "Імпульс" "Вікна Експрес"

ОГО

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: