Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Рівненська обласна федерація футболу ініціювала створення Програми розвитку футболу на 2018-2022 р у Рівному

Рiвненська обласна федерацiя футболу

У четвер 22 березня під час сесії Рівненської міської ради депутати ухвалили рішення утворити комісію, яка займатиметься Програмою розвитку футболу в м. Рівне на найближчі роки. Ініціатором розробки такої програми виступила Рівненська обласна федерація футболу.

- Попередня програма, що була в обласному центрі, завершилася іще у 2016 році. Тому потреба у такій програмі розвитку футболу до 2022 року є доволі актуальною. Рівненська обласна федерація футболу, спільно з міською федерацією футболу виступили каталізатором створення такого документу, до якого, за словами міського голови Володимира Хомка, буде внесено і питання реконструкції стадіону "Авангард", і побудови полів і майданчиків для занять футболом, і питання фінансової підтримки Народного клубу "Верес", і питання створення нових футбольних класів і секцій, і співпраці з аматорськими командами, і підвищення кваліфікації тренерів і ще багато інших нагальних питань. Напрацювання наших двох федерацій - міської й обласної - ми уже готові передати членам створеної комісії, - розповів голова РОФФ Олексій Хахльов.

Також Олексій Хахльов, відповідаючи на запитання депутатів, запевнив, що рівненський "Верес" повернеться у Рівне коли у місті буде збудований стадіон.

- Перереєстрація пов`язана з атестацією по системі УЄФА. Сподіваюсь уже в наступному сезоні будемо брати участь у єврокубках і маю надію, що із цих змагань, можливо навіть у форматі ліги чемпіонів, ми повернемося на стадіон у Рівному, - сказав Хахльов.

Олексій Хахльов, Рівненська обласна федерація футболу

фото з сайту телеканалу Рівне 1

Головне фото з сайту ЧаРівне

 

Підписуйтеся на нашу сторінку у мережі Facebook!

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: