Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Рівненський НВК №26 посіли почесне 5 місце в фіналі "Шкільної футзальної ліги України"!

Рiвненська обласна федерацiя футболу

Наші хлопці виступили у фіналі дуже гідно. Лише невезіння у грі з майбутніми віце-чемпіонами турніру не дозволило їм посісти місце в призовій трійці. Зате нашим школярам не було рівних у "срібній лізі" - турнірі за 5-8 місця. Пропонуємо Вашій увазі огляд змагань від наших колег з Асоціації футзалу України.

Груповий етап

НВК №26 (Рівне) 11-0 ЗОШ №17 (Слов`янськ)

Голи: Петров Влад - 4, Солощук Василь - 3, Балаба Назар, Ходневич Станіслав -2

Цей матч розпочався з невеликим запізненням у зв`язку з тим, що команда зі Слов`янська трохи затрималась у дорозі. Мабуть, саме цей факт посприяв подібному результату. Хоча... Несправедливо було б применшувати досягнення переможців. Все ж таки сильніше та впевненіше у футбольному сенсі виглядали хлопчаки з Рівненської команди.

НВК №26 (Рівне) 2-5 ЗОШ №3 (Світловодськ)

Голи: Петров Владислав, Устимець Назар - Тельминов Данило-2, Щербина Віталій-2, Вереда Віталій

Як на мене ці дві команди у стилях гри між собою декілька схожі. Робочі, відважні, сміливі хлопці. Але яка ж відповідь на питання, чому ж ця зустріч завершилась на користь команди з Кіровоградської області? Можливо тому що ця команда відвідала сьогодні вранці їдальню первіше за усіх? А можливо й тому, що хлопці приїхали на цей турнір за день до початку змагань, навідмінно від багатьох інших? Не відомо. Відомо одне. В наяновсті Світловодську були Тельминов Данило та Віталій Щербина, які можуть по два рази за матч відзначатися у воротах суперників. Може в цьому рецепт?

НВК №26 (Рівне) 5-3 ЗОШ №12 (Конотоп)

Голи: Балаба Назар, Петров Владислав-2, Солощук Василь-2 - Іванченко Ростислав-2, Лошкарьов Дмитро.

Наприкінці дня запал пристрастей і не думав вщухати. У надвидовищному матчі який вирішував долю першого місця групи Івана Мазепи перемогли хлопці з Рівного. Особливо мені дуже жаль було вболівальницю команди Конотоп - чарівну жінку Вікторию. Вона - мати одного з футболістів, ледь-ледь сама не вибігла на поле за для того щоб досягти результату - перемоги. Але вона встояла. Ії улюблена команда програла, та програла не без бою. Віддамо належне гравцям ЗОШ №12.

Турнір за 5-8 місця

ЗОШ Бедевля 2-5 НВК №26 (Рівне)

Дуже багато в нас на цьому турнірі було західноукраїнських дербі. Це було одне з найзапальнших. Все ж в цьому протистоянні сильніше виявились все ж рівненська молодь. Признатися, честно, я зробив на цьому турнірі для себе відкриття, виявляється - можно одначасно і грати в футбол і плакати, і відбирати м`ячі й забивати. Це нам вдало продемонстрували дуже емоційні хлопчики с Закарпаття. Але цитуючі відому пісню Вєри Брежнєвої "слезами делу не поможешь". Так і не вдалося допомогти справі сльозами і на цей раз. Перемога Рівного та дуже болюча поразка Бедевлі.

Матч за 5 місце. ЗОШ №5 (Житомир) 0-3 НВК №26 (Рівне)

У матчі за 5-ме місце рівненська команда школи №26 перемогла на бажанні декласувавши своїх суперників з ЗОШ №5 міста Житомир. Ані майстерність Артура Шаха, ані підказки Віктора Тарана не дозволили хлопцям з Житомиру досягти очікуваного 5-го місця.

 

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: