Рiвненська обласна асоціація футболу
Україна, Рівненська область, м. Рівне С. Петлюри, 35, 2 пов
+380362623406
Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна асоціація футболу Рiвненська обласна
асоціація футболу
Офіційний сайт Федерації футболу України

Рівненський "Верес" вже цього року може стартувати у Вищій футбольній лізі України

Рiвненська обласна федерацiя футболу

 Команди ДЮСШ-Верес Рівне як ніколи близькі до виходу до Вищої ліги Дитячо-юнацької футбольної ліги України. Для досягнення мети все що потрібно - це здобути перемоги у останньому турі змагань. 

Юні футболісти, тренери та керівництво спортшколи запрошує усіх рівнян та любителів футболу підтримати команди у середу на стадіоні "Авангард". Початок матчів із командами "Полісся" Житомир U-17 о 12:00 U-15 о 14:00. 

Нагадаємо, що в ДЮФЛ України Рівненщину представляють три спортивні школи. У Вищій лізі грає "КОЛІПС-Штурм" з Костополя, а в першій лізі виступають "ДЮСШ-Верес" Рівне та "БЛІСП-КДЮСШ" Березне. Також варто відзначити, що у Вищій лізі школи представлені чотирма віковими групами U-14, U-15, U-16, U-17, а в першій - тільки двома U-15, U17. Підсумкові місця та можливість підвищитись у класі визначаються за сумарною кількістю набраних очок командами усіх вікових груп, і рівняни є одними з таких претендентів на вихід до Вищої ліги. До слова, у випадку успішного завершення цьогорічного сезону команда ДЮСШ-Верес потрапить в групу, де виступають такі команди як "Динамо" та "Арсенал" (Київ), "Шахтар" (Донецьк), "Волинь" (Луцьк) та інші. Як відомо, у Вищій лізі ДЮФЛ-України грають сорок спортивних шкіл, які розділені на чотири групи за територіальним принципом, а в першій лізі виступають 74 спортшколи у восьми групах.

Цими вихідними команди Рівненщини провели ігри сімнадцятого туру. У зв`язку з тим, що офіційний сайт Федерації футболу України оновлює у себе інформацію про ці змагання на рівні районної тижневої газети, то наводимо Вам лише результати матчів за участю команд Рівненщини, які нам повідомили керівництво рівненських спортшкіл. Актуальні турнірні таблиці, сподіваємось отримати найближчим часом:

Вища ліга. Група 1.

U-14 "ДЮСШ-15" Київ - "КОЛІПС" Штурм Костопіль 1:0

U-15 "КОЛІПС" Штурм Костопіль - "ДЮСШ-15" Київ 0:0

U-16 "ДЮСШ-15" Київ - "КОЛІПС" Штурм Костопіль 0:0

U-17 "КОЛІПС" Штурм Костопіль - "ДЮСШ-15" Київ 0:0

Перша ліга. Група 5.

U-15 "Пансіон" Шепетівка -  ДЮСШ Верес Рівне 0:2

U-15 "БЛІСП-КДЮСШ" - Березне ДЮСШ Бердичів 2:0

U-17 "БЛІСП-КДЮСШ" - Березне ДЮСШ Бердичів 2:3

U-17 "Пансіон" Шепетівка - ДЮСШ Верес Рівне 2:0 - як розповів один з тренерів ДЮСШ-Верес Сергій Дьомушкін на результат матчу "старших" юнаків "Вереса" у Шепетівці рівняни написали протест. Тренер повідомив, що вони надали неспростовні докази, що за команду Шепетівки грали незаявлені гравці, або просто кажучи "підстави" та "переростки", тому, на думку Сергія Володимировича в цьому матчі рівнянам буде зарахована технічна перемога, але таке рішення має винести контрольно-дисциплінарний комітет федерації.

Ще раз запрошуємо усіх любителів футболу у середу на стадіон "Авангард" підтримати юнаків спортшколи "Вереса" у досягнені їх мети - вийти у Вищу лігу ДЮФЛ України. Нагадуємо, що початок матчів із командами "Полісся" Житомир U-17 о 12:00 U-15 о 14:00.

К сожалению, браузер, которым вы пользуетесь, морально устарел,
и не может нормально отображать сайт.

Пожалуйста, скачайте любой из следующих браузеров: